Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Gość Nabi

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie w powodzie blokady masz "obrazę"?

Otrzymałaś blokadę za następujące przewinienia:

Cytat

trolling, pisanie postów nie na temat, wchodzenie w kompetencje administracji

Twoje zachowanie powtarza się od paru miesięcy, mimo upomnień i poprzedniej blokady. Wątek Tworzenie NOWYCH ras- propozycje i hodowla cz. II nie służy do wyprowadzania sądów na temat innych graczy, a dyskusji nad rasami, które mają być bądź są wprowadzone do gry. Ponadto, identycznie zachowywałaś się w dziale Pomoc czy Eventy. Byłaś upominana zarówno na czacie przeze mnie, jak i na forum przez innych graczy. Mimo to wielokrotnie ciągnęłaś temat nie dotyczący przeznaczenia wątków.

Odnośnik do komentarza

Edytowałeś ... było wyraźnie napisane "trolling i obraza innych użytkowników" 
Co do innych wątków, to się nie zgodzę. A admini raczej powinni być bezstronni, a nie prowadzić samosądy. Mowa raczej o moderatorach.W dziale pomocy niby gdzie pisałam coś co nie było na temat? To samo tyczy się wątku eventu. 

I jeśli w regulaminie gry jest coś napisane o "pisaniu nie na temat" to poproszę o cytat. Pisaniem ,że ktoś jest  danym wieku jest  "wchodzeniem  w kompetencje administracji " ? Wątpię. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. I nadal nie dowiedziałam się o co chodzi z tym trollingiem...

Odnośnik do komentarza

Blokadę na grę otrzymałaś ode mnie, nie od moderatorów. Widać samo zablokowanie dostępu niczego Cię nie nauczyło i powtarzasz identyczne zachowanie. Jak dla mnie - temat jest zamknięty. Blokada nie zostanie skrócona.

Wielokrotnie, zarówno w grze, jak i na grupach na Facebooku (później wysyłając screeny) groziłaś innym graczom banem za multikonta, sprzedaż czy inne wymyślone transakcje. To jest wchodzenie w kompetencje administracji gry. Tylko administracja gry ma prawo pouczać danego gracza w sprawie blokady.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności