Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Regulamin


Gość Nabi

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dosyć stara, ale nie daje mi spokoju. Proszę o znalezienie regulaminu który mówi,że za trolling - którego nie było i multi - którego też nie było i jakieś podważanie autorytetu- którego też nie było i nawet nie ma czegoś takiego w regulaminie --- jest ban na zawsze .

Ani tu: http://www.doggi-game.pl/help/terms
Ani tu: http://www.doggi-game.pl/forum/topics/view/10784
Nic nie ma. Maksymalny ban za to, za co mi dano, to mniej więcej 31 dni. Z czego nawet nie miałam multi, a za trolling admin uznaje dyskusję, którą nawet nie ja zaczęłam.. itp. 
Jeśli ban zostanie zdjęty, to obiecuję się poprawić. Przemyślałam pare spraw i żałuję, bo wiem jaki mam charakter.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne.

Bez tytułu2.png

Bez tytułu.png

Czas blokady zależy od decyzji administracji. Ze względu na wielokrotne łamanie regulaminu gry (otrzymałaś już blokadę za przewinienie tego rodzaju) otrzymałaś blokadę stałą.

Cytat

Przemyślałam pare spraw i żałuję

Bzdura. Jak widać - dalej upierasz się, że przestrzegałaś regulaminu, a punktów, których złamałaś "nie ma".

Odnośnik do komentarza

Ja to rozumiem, ale po pierwsze, to co o jest flood? 
No i napisałam - nie jestem trollem i wszystko co pisałam, to była prawda, a to ,ze ktoś się wcinał w dyskusję i robił spam, to już nie moja wina. Multi nigdy nie miałam. A to ,że to konto celestia(?) było na moim ip, to dlatego,że konto dostałam do skasowania, bo owy gracz miał multi. Już nie wypowiem się jaki nick ma jego główne konto, bo znów się zacznie. Zdążyłam się zalogować, a jak zobaczyłam,ze opcji usuwania już nie ma, to się wylogowałam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności