Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

dlaczego dostałam bana?


Gość ...

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego dostałam bana??? nic nie zrobiłam teraz chciałam się zalogować i wyświetla mi się napis: Jesteś zablokowany. pozostało 9999 dni blokady. itd. możecie odblokować mi konto lub skrócić blokadę??? bardzo o to proszę jeżeli to możliwe nie chcę aby konto zostało usunięte. jeżeli nie stosowałam się do regulaminu to naprawdę bardzo ale to bardzo przepraszam po zdjęciu blokady na pewno będę to robić. mój login to psiakimisiaki naprawdę bardzo mi na tym zależy. PS przepraszam, że wszystko pisze z małych ale jestem na komputerze i nie chcę mi się co chwilę ciskać shift'a. 

Odnośnik do komentarza

ja nie miałam wielu kąt a jak przyszła do mnie np kol to grałyśmy na moim kompie albo w szkole na moim telefonie bo jedyna z dziewczyn miałam internet a psy same chciały, prawie codziennie do mnie pisały czy mam jakieś psy na sprzedaż a hasło miałam tylko do konta mojej najlepszej przyjaciółki bo prawie codziennie jeździ do cioci na wieś a tam nie ma internetu więc pisze do mnie czy mg się zalogować i np zająć się psami czy coś.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności