Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Proszę o odbanowanie


Gość Tsunada

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tsunada

Dzień dobry, moje konto Tsunada zostało zbanowane i nie mam pojęcia dlaczego, chciałabym zapytać o powód i prosić o odbanowanie. Pozdrawiam Tsunada.

Odnośnik do komentarza
Gość Tsunada

Dopiero teraz to znalazłam
Zbanowany przez: Nie mam pojęcia, będą zbanowanym nie można wchodzić we wiadomości

Nick postaci: Tsunada

Wyjaśnienia: Nic złego nie zrobiłam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Tsunada

Gwiezdny Mruczek wczoraj pisał z administratorem, że rezygnuje z gry - jest to mój chłopak i głównie logował się z innego ip bo nie mieszkamy razem, u mnie od czasu do czasu głównie w weekendy bądź święta bo wtedy mamy czas się spotkać, możecie to sprawdzić na pewno. Spicus 1 i spicus 3  to są JEGO multikonte które zostały mu zbanowane na samym początku jak zaczyał gre bo nie znał jeszcze regulaminu i bana ma tam od bardzo dawna co też możecie na pewno sprawdzić i na potwierdzenie jest też to że bedzie tam tylko ip z którego się głównie on logował, czyli z jego domu. Natomiast Ziomal to konto mojego przyjaciela Dominika, którego namawiałam, żeby grał i zawsze wchodził u mnie bo nad nim stałam, i mówiłam że ej spodoba ci się ale go nie wciągneło i od pewnego czasu wgl sie nie logował a dzisiaj ja weszłam zobaczyc czy ma bana skoro ja dostałam, to też możecie sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności