Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Proszę o odbanowanie


Tsunada

Rekomendowane odpowiedzi

Pańskie dowody są inwalidą, z tego co rozumiem dostałam bana na 5 dni za multikonto mojego chłopaka z którym ja nie miałam nic wspólnego, a ban został przedłużony na grze za to co dzieje się na forum, to też jest nie ok. Proszę jeszcze ra wyjaśnić mi powód bana, którego uważam, nie powinnam mieć. 

Odnośnik do komentarza

Nie. Otrzymałaś blokadę stałą na podstawie podpunktów regulaminu (który musisz dogłębnie znać, skoro tak uparcie atakujesz na forum):

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży).

1.3. Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób postaci do ułatwiania gry innym postaciom poprzez wzajemne kupowanie psów, wykonywanie zadań itp.. Administracja prowadzi nadzór interakcji między postaciami i każde nienaturalne zachowanie może prowadzić do blokady postaci celem wyjaśnienia procederu.

Blokada została skrócona na podstawie odwołania - wybrałaś konto, któremu należy skrócić blokadę.

Między kontami na Twoim IP były przeprowadzane transakcje wzajemne - kupowanie psów, dlatego też otrzymałaś blokadę. Coś mi się wydaje, że możesz tego nie pamiętać (podobnie jak innych kont), więc przypomnę o które psy chodzi:

http://www.doggi-game.pl/dogs/view/907575

Przy czym należy zwrócić uwagę, że sam pies został najpierw kupiony drożej, a potem sprzedany Tobie za minimalną stawkę - 500 dgl.

http://www.doggi-game.pl/dogs/view/953874

http://www.doggi-game.pl/dogs/view/955215

Gdzie psy zostają kupione za wszystkie DGL z konta Ziomal - kolejno 8000 i 5000 dgl. Oczywiście, Ziomal jest wtedy na tym samym IP co Ty.

Podobnych przypadków z innymi kontami z Twojego IP jest łącznie 15. Jak już było wspomniane - blokada nie zostanie skrócona ani zdjęta.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności