Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Proszę o skrócenie bana


Tolleris

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałam bana na 30 dni za obrażanie administracji. Przyczynę całkowicie rozumiem i nie neguje że sytuacja nie miała miejsca. Jednak uważam, że kara jest bardzo surowa jak za tego typu przewinienie. Nie było ono przecież żadnego typu oszustwem ani czymkolwiek co w wpływało by na rozgrywkę innych graczy. Nigdy do tej pory nie miałam bana to jest od początku istnienia mojego konta a są to już oprawie 3 lata. Z tego powodu prosiłabym o zmniejszenie mojej kary. Za pierwsze tego typu przewinienie myślę że bardziej rozważne by było danie kary w formie ostrzegawczej na mniejszy wymiar czasowy. W innych tego typu grach powszechna jest gradacja kar która jest zależna od szkodliwości przewinienia oraz częstotliwości w której gracz ja popełnił. Uważam mój uczynek za zły i przepraszam administracje że ten jeden raz nie trzymałam języka za zębami i chciałabym prosić o zmniejszenie mojej kary chociaż o połowę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności