Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Proszę o odbanowanie


Tolleris

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mój ban został przedłużony. W uzasadneniu podana jest tak samo jak poprzednio obraza administracji gry. Czy mogłabym wiedzieć z jakiego powodu to się stało?

Już mi się wyświetliło za multikonto. Bardzo chciałabym przeprosić za to multikonto jednak chciałam jedynie zobaczyć co się dzieje ma forum. Wiem że złamałam regulamin jednak chciałabym móc się jakoś zreflektować. Permamentny ban wyłączy mnie całkowicie z gry a byłam bardzo aktywnym graczem działającym aktywnie w grze. Jestem gotowa odbyć karę za moje postępowanie, niech multi zostanie usunięte, mój ban może zostać przedłużony ale tak abym mogła kiedyś wrócić. Bardzo prosiłabym o wyrozumiałość. Moje stare konto to prawie 3 lata gry i nie chciałabym go stracić...

 

 

Edytowane przez Tolleris
Doczytanie informacji
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałam wyżej chcę przeprosić za obchodzenie blokady. Każdy popelnia błędy. Ten ban był pierwszym w moim życiu i emocje wzięły górę. Chcę odbyć stosowną karę alę taką po ktorej mogłabym naprawić swoje blędy. Taki ban uniemożliwi mi to. A bardzo bym chciała móc grać w doggi. Nie wiem czy administracja chciałaby stracić takiego gracza. 

Czy w ogóle jest szansa na powrót. Bardzo bym prosiła a zbanowanie multi ale dani mi szansy na starym koncie na poprawe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności