Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada


Marti

Rekomendowane odpowiedzi

Nick postaci: Marti98
Wyjaśnienia: Cytat punkty 4.3. z regulaminu nic mi nie mówi. Luka w grze? Jaka? Grając nie zauważyłam czegoś nienormalnego, co podpina się pod lukę wynikającą z niedoskonałości skryptu. Szczerze jestem skołowana, bo blokada bez ostrzeżenia, a do swojej gry nie wprowadzałam jakichś "nowości".

Odnośnik do komentarza

Dzięki możliwości kontaktowania się prywatnie z JJess najprawdopodobniej doszłam do poprawnej odpowiedzi. Chodzi o 14 dni tej blokady sprzedaży psa, tak? Jeśli tak, to ten post będzie właściwym odwołaniem się od blokady, bo sytuacja nie wygląda tak, że "znalazła i świadomie wykorzystała dla własnych korzyści".
Na początek screen, który został wykonany na moją prośbę.
http://i.imgur.com/7nLtqI6.png
W oknie sprzedaży psa nie można się doszukać informacji o blokadzie, więc o niej mogą wiedzieć tylko gracze, którzy zerknęli w jedno miejsce, a konkretniej temat ze zmianami na forum, więc gracze, którzy nawet o tym nigdy nie słyszeli też zostali ukarani? I tutaj głównie chodzi o ten brak informacji. Początkowo po dowiedzeniu się o sprawie przy współpracowaniu z Gepard sprawdzałam jak wygląda ta blokada - komunikat wyświetlany przy próbie wystawienia psa. Zrozumiałam i przyjęłam do wiadomości. Nie wiem po ilu dniach zaczęłam oddawać Gepard szczenięta wyhodowane u mnie. Dorosłe psy do niej chciałam sprawdzić (przyznaję, że poszłam na łatwiznę) z myślą, że wyświetli się komunikat "Zostało x dni" co po prostu dałoby mi znać, ile jeszcze czekania mam. Psy jednak się powystawiały. Zdziwienie początkowe, które wzrosło jeszcze bardziej, gdy Gepard po prostu te psy kupiła. Dokładnie poczytałam te okno przy sprzedawaniu, ale niestety nie wiem, czy taka informacja była kiedyś tam umieszczona, bo po wprowadzeniu zmiany nie czytałam treści w okienku. Widziałam o tej zmianie wzmiankę tylko w wątku na forum, ale gdzieś tam głupi promyk nadziei skłonił mnie do myślenia, że jak coś była, a już nie ma to może zostało wycofane/zmodyfikowane (np. długa blokada jest na psy sprzedawane między kontami korzystającymi z tego samego IP, czyli blokada ograniczająca multikonta). Było błędem, że nie zgłosiłam tego, bo czekałam na jakieś informacje z wątku ze zmianami. Osobistą barykadą był też fakt, że w tygodniu już trochę zadawałam pytań i było mi po prostu głupio lecieć z kolejnym "Co z blokadą sprzedaży psa?". Przy tej sprzedaży nie chciałam zrobić nic złego. Jedynie chciałam oddać psy, a raczej legowiska do tych psów przypisane, które są własnością Gepard. Przepraszam za błędy, bo dostrzegam swoją winę w milczeniu i głupim czekaniu na ubzdurane w głowie info o modyfikacji/usunięciu zmiany, jednak nie czuję się w pełni winna, bo gdyby chociaż w oknie sprzedaży informacja o blokadzie byłaby zamieszczona, a psy sprzedane to od razu zapaliłaby się w mojej głowie czerwona lampka "błąd" i zgłosiłabym to bezpośrednie, albo za pośrednictwem jednego z moderatorów. Z tego wyjaśnienia dochodzę wreszcie do propozycji złagodzenia kary, bo na pełne zdjęcie nie liczę.
1. Na niezalogowanym zobaczyłam, że Gepard też ma bana. Dostała go z mojej winy, bo to ja wystawiłam psy. Fakt faktem, że przecież kupiła - mogła zostawić, ale to ja odegrałam rolę "startera" i czuję się źle z faktem, że to przeze mnie ma blokadę, więc bardzo proszę o łagodniejszą karę dla niej.
2. Jeśli moja blokada nie podlega skróceniu/usunięciu to bardzo proszę o chociaż jej przesunięcie na następny weekend, by minęła tak jak teraz - w poniedziałek, ale przyszyły. Mogę ją odbyć, ale teraz jest to kiepski moment, gdyż szykowałam się na piątkowe sprawdzanie z wykończeniem kilku zgłoszeń. Kara opóźni mnie, co może sprawić, że się nie wyrobię, a zależało mi na odhaczeniu kilku tworów przez akceptacje/odrzucenie, bo nie ma szans na przejście nie z powodu brudnych genów.
Dziękuję za przeczytanie i liczę na pozytywny odzew z sprawie wprowadzenia jakichś zmian + z tego miejsca zwracam uwagę na to, że przyda się dodać informację z blokadą w oknie sprzedaży psa, by gracze nieczytający forum byli o tym uświadomieni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności