Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada


Gepard

Rekomendowane odpowiedzi

Nick postaci: Gepard
Wyjaśnienia: Naprawdę już nie wiem, śmiać się, czy płakać. Powód blokady znam, został on ładnie opisany tutaj:

Wyjaśnienia, cóż... chciałabym prosić o zdjęcie blokady zarówno mi, jak i Marti. Swoją prośbę motywuję faktem, iż nie łamałyśmy perfidnie i złośliwie regulaminu; co więcej, byłyśmy pewne, że wcale go nie łamiemy. Mam wiele spraw na głowie i naprawdę, ani ja, ani Marti nie liczymy dnia sprzedaży psa co do jednego najmniejszego. Chciałabym także zauważyć, że zakupione przeze mnie psy nie pomogły mi w zaliczeniu żadnych zadań, nie odzyskałam z nich żadnych przedmiotów, nie zostały rozmnożone, więc korzyść z tego ,,łamania" regulaminu dla mnie żadna. Dalej... jeżeli gracz X wystawiłby psa osobie Y, albo wystawił go na giełdę - osoba kupująca psa, skąd ma wiedzieć, ile dni temu był sprzedany pies? I co, także dostanie bana?

Podsumowując to wszystko - te kilka dni naprawdę jest dla mnie ważne, bo ostatnio aktywniej wróciłam do gry, niedługo sprawdzanie, o czym pisała Marti. Jeżeli popełniłyśmy błąd przepraszamy za niego i obiecujemy zgłaszać od tej chwili WSZYSTKO, co podejrzane. Jednak tutaj, jak wspomniała moja poprzedniczka, nie pojawił się nawet głupi kominikat. Jeśli mam być szczera, myślałam, że zmiana została złagodzona i nie trzeba czekać tych 14 dni, a trochę mniej (biorąc pod uwagę, że niektóre zmiany czy poprawki kosmetyczne nie zawsze są szeroko ogłaszane).

 

I na koniec, subtelna uwaga ode mnie - to już mój drugi ban za sprzedaż/kupno psa. Mam nadzieję, że ten także zostanie z nas zdjęty, bo licze na łaskawość administracji. Jednak coraz bardziej boję się cokolwiek ruszać w tej grze, wiem też, że sympatią pana Administratora się nie cieszę; nie podejrzewam go o złośliwości, ale sama świadomość nie jest zbyt przyjemna. 

To chyba wszystko, co chciałam tu zawrzeć. Ponawiam moją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności