Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Gepard

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam nadzieję, że nie będę musiała tego pisać - a jednak. 

,,Prowokacyjne zachowanie na forum gry" - na forum gry nic nie pisałam, jedyne, gdzie wypowiadałam się to to miejsce. :)

,,Podważanie kompetencji administracji gry." - Wielokrotnie powtarzałam, że moja słowa NIE MAJĄ NA CELU podważania czyichkolwiek kompetencji. Przepraszam pana Administratora, jeżeli tak to odebrał. Chciałam jedynie wyjaśnienia sprawy, nikogo nie prowokowałam do niczego, nie pisałam, że należy zrzucić Administratora ze stołka :) 

Pan Administrator mówił kiedyś, że za wyrażenie własnego zdania bana się nie dostaje. Cóż, zwracam honor. Przepraszam jeżeli kogokolwiek uraziły moje wypowiedzi albo podważyły kompetencję, jednak nie chciałam nikogo urazić. Proszę jeszcze raz na spokojnie poczytać moje wypowiedzi - podkreślałam w nich, że nie chciałabym aby zakończyły się banem, gdyż chcę wyrazić jedynie swoje zdanie. Jeżeli jednak tak to jest rozgrywane, chciałabym prosić o odblokowanie konta na doggi i jednoczesne zbanowanie/usunięcie konta na lionproject. Myślę, że w ten sposób nie będę wchodziła w polemikę z nikim, a Pan będzie spokojny. Przepraszam, jeżeli odebrał Pan moje wypowiedzi w sposób prowokacyjny. Chciałabym wrócić do klikania we własnym ogródku - omijając forum szerokim łukiem. Jeżeli jednak kolejnym razem nie będę umiała trzymać języka za zębami - proszę bardzo, zgadzam się na ukaranie mnie kasacją konta. 

 

Ludzie popełniają błędy, prosze mieć to na uwadze i prosze o łagodne potraktowanie tj. zdjęcie blokady i zablokowanie dla mnie lionproject. Niedawno skończyłam jedną blokadę, zaraz dostając świeżą, a naprawdę nie uważam, by moje wypowiedzi były prowokacyjne. Ale skoro były to dobrze, widocznie nie kontroluję tego i nie będę się odzywać :)

Proszę o pomyślne rozpatrzenie mojej prośby :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jesteśmy na tyle dorosłymi ludźmi, że prośby i błagania będą troszkę infantylne, ale tym razem naprawdę szalenie mi zależy na dostępie do gry. Można strzępić sobie język, ale w głębi duszy każdy z nas się przywiązał do tej klikawki, siedzę na niej już kilka lat :) Dlatego proszę o ostatnią, ale taką naprawdę ostatnią szansę, jak człowiek człowieka. Już parę dni dostępu do gry nie miałam, swoje odczekałam i naprawdę chciałabym grać. Nie będę już się wypowiadać, a jeśli mi się zdarzy zareagować emocjonalnie raz jeszcze, mogę pożegnać się z kontem :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności