Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban, konto Beata - zapytanie, prośba o sprecyzowanie :)


Beata

Rekomendowane odpowiedzi

"Jesteś zablokowany. Pozostało 99999 dni blokady. Powód blokady: reklama - polecanie innych gier online, podwazanie kompetencji moderatora gry - na podstawie taryfikatora i punktu 3.IV OWU gry.. Od blokady możesz odwołać się na forum: http://lionproject.pl/forum/362-blokady/"

Konto: Beata.

Takie coś przywitało mnie pewnego dnia na psiej klikawce. Powiem szczerze, się zdziwiłam. O ile reklamowanie gier online jeszcze jakoś jestem sobie w stanie wytłumaczyć (informacja z prezentacji, że rzadko bywam na doggi i że obecnie częściej można mnie znaleźć "tutaj", z czego "tutaj" było odnośnikiem do mojego konta na innej grze [reklama jak w mordę strzelił, nieprawdaż ;)]), o tyle ciężko mi zrozumieć "podważanie kompetencji moderatora gry". Proszę o dosłowny cytat, w którym to brutalnie i chamsko podważam decyzję moderatorki. 

Uważam też, że troszkę niesprawiedliwe jest to, że ja za te wielkie zbrodnie zostałam skazana na poczwórne dożywocie (99.999 dni = 273 lata - nieśmiertelnym elfem nie jestem, a szkoda), za to moja wspólniczka w hodowli, Dustrasha, za identyczne przewinienia dostała ban na zaledwie 27 lata (9.999 dni). Na czym polega różnica?

I w sumie tyle. Ban trafił się z tydzień temu, ale wcześniej nie chciało mi się tu logować i pisać. Że jednak pewne "okoliczności" mnie do tego zmusiły - voila ;)

Odnośnik do komentarza

Ach, i jeszcze jedno pytanie - skoro moje konto jest zbanowane dożywotnio, dlaczego nadal mam normalny avatar? Zero informacji o banie? No i w poczcie wisi mi nieprzeczytana wiadomość, do której nie mogę zajrzeć... oj, nadawca się wkurzy, że go olewam, a przecież nie ma siły, bym mu wyjaśniła, że mnie tam decyzją szefostwa po prostu nie ma :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności