Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Znowu ban? Za co?


Melisa

Rekomendowane odpowiedzi

O to chodzi? Wiem źle zrobiłam, lecz nie kupiłam ani jednego bonu i nie sprzedałam ani jednego bonu. 2 osoby na FB mi przypomniały o tym, iż  regulamin na to nie pozwala. Czytałam cały regulamin. Mam problem z zapamiętywaniem i zdaża mi się coś zapomnieć. O tym, że nie można kupywać ani sprzedawać bonów innemu graczowi drogą sms/kod/psc zapomniałam. Zobaczyłam na doggi ogłoszenie że ktoś kupi bony za dgl i pomyślałam że tak można i spróbuję też tak zrobić. Na szczęście 2 poewne osoby mi przypomniały, że tak nie można i usunęłam post/posty. 

Wiem że źle zrobiłam ale to nie moja wina iż mam problem z zapamiętywaniem :/ Każdemu coś czasem umknie. Chciałabym prosić o odblokowanie konta Invenna

Nie kupiłam żadnych bonów ani nie sprzedałam czyli nie złamałam regulaminu. Gdybym jakieś bony kupiła to wtedy tak, złamałabym ale ich nie kupiłam.

Jeszcze raz bardzo bym prosiła o usunięcie blokady z konta Invenna

To się już nie powtórzy. Zapiszę sobię cały regulamin na kartce i przykleję na komputer bym miała go zawsze przed sobą :3

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności