Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban za NIC! Cz.2


Melisa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja w sprawie konta Invenna

 

Powinien/powinna mi Pan/Pani odblokować moje konto iż nie zrobiłam NIC złego. Multikonta i te ogłoszenie mi Pan/Pani odpuścił i bardzo byłam Panu/Pani wdzięczna. 

Teraz mi konta nie chcecie odblokować i nie rozumiem dlaczego. Fakt, dodałam post na FB że kupię bony za dgl, lecz NIE kupiłam ani JEDNEGO bonu i też żadnego nie sprzedałam drogą sms/psc/kod więc nie powinnam dostać bana. 

Tak, gdybym jakieś bony kupiła od kogoś to wtedy zrozumiałabym że dostałam bana za coś i wtedy pogodziłabym się z tym że mi go już nie odblokujecie, lecz ja ŻADNYCH bonów nie kupiłam od nikogo więc regulaminu nie złamałam. Dostałam bana za nic. Pisałam że mam problem z pamięcią i nie potrafię zapamiętać całego regulaminu. Ja tylko napisałam że kupię bony ale ich nie kupiłam więc NIE ZŁAMAŁAM REGULAMINU. Gdyby była jakaś osoba z jakąś wrodzoną chorobą i by robiła na doggi rzeczy których nie można robić (robiłaby to nieświadomie np) to wtedy też dacie bana za to że jest ta osoba chora? Bardzo bym prosiła o odblokowanie konta Invenna  Bana dostałam za nic. Gdybym kupiła bony to wtedy tak, złamałabym regulamin. Ja tych bonów nie kupiłam więc regulaminu nie złamałam. Pewna osoba na FB kupiła bony drogą SMS/PSC/KOD i dostała bana a ja bonów nie kupiłam i też dostałam bana czyli dostałam bana za NIC.

Proszę o odblokowanie konta Invenna   Jak już pisałam w poprzedni, poście.  nie będę już robić nie czego regulamin zabrania i cały regulamin oczywiście sobię napiszę na kartce i przykleję go na komputer bym miałą go przy sobie :3

Pozdrawiam

 

 

 

Część 2

Też bym chciała wiedzieć dlaczego Szanowny/Szanowna Pan/Pani Administrator dał/dała mi bana jeśli nie złamałam regulaminu. Wczoraj wchodze sobię na doggi i co widzę? Ban! Jeśli nie złamałam regulaminu to powinnam zostać odblokowana :( 

Mogłabym prosić o odblokowanie konta Invenna  ?

PS: Chyba że to nie Pan/Pani dał/dała mi bana to wtedy przepraszam ale wkońcu to Pan/Pani jest Administratorem i powinien Pan/Pani wiedzieć kiedy ktoś łamie regulamin a kiedy nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności