Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Eventy


Krystyna12345

Czy jesteś za?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za?



Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, mam pewne propozycje.

Przedmioty eventowe

Dynie, Jajka Wielkanocne, Śnieżki, Walentynki można wydropić poprzez pokonywanie stworzeń. Mam też pewną propozycję, by dostawało się losową ilość tych przedmiotów eventowych, za czynności taki jak:

  • Sadzenie jagód (niebieskich, fioletowych itd).
  • Osiągnięcie nowego poziomu u naszego towarzysza (nie, nie działało by to od 1 poziomu, tylko od 100 wzwyż).
  • Wykonywanie zadań u NPC.
  • Pokonanie innego gracza.
  • Pokonanie NPC.
  • Wysłanie stworzenie na wyprawę.

Oczywiście dropiłyby tylko tak podczas eventów, np. Halloweenowego czy jakiegoś wielkanocnego. Sugerowana przeze mnie ilość:

  • Sadzenie jagód - do 20 dyń
  • Nowy poziom - do 25 dyń w zależności od poziomu  (rozbiję to teraz na części pierwsze):
  1. Od  100 - 200 poziomu - do 1 dyni
  2. Od 200 - 300 poziomu - do 5 dyń
  3. Od 300 - 400 poziomu - do 10 dyń
  4. Od 400 - 500 poziomu - do 15  dyń
  5. Od 500 - 600 poziomu - do 20 dyń
  6. Od 600 - 700 poziomu - do 25 dyń

W zależności od farta by to tak dropiło (przykro mi, Devu :c)

  • Wykonywanie zadań - do 10 dyń (w zależności od trudności zadania, nie liczyły by się zadania w mieście veridian).
  • Walka PvP (nie wiem czy mogę to tak nazwać) - do 1 dyni
  • Pokonanie NPC - do 1 dyni
  • Wyprawa - do 5 dyni

Podczas jakiejś czynności z wyżej wymienionych, np sadzenia jagód, wyjawiałby się takie samo okienko kiedy np. dobrze wystawimy aukcje, wbijemy poziom lub ktoś coś od nas kupi. Wtedy napisane by było tam ile wydropiliśmy ich podczas danej czynności.

Ilość dyń wydropionych podczas danej czynności może ulec zmianie - to tylko wartości przykładowe.

Mapy eventowe

Proponowałbym też wprowadzenie map eventowych, wstęp na nie mógłby kosztować dajmy na to 10, 15k? Takie jak mapa eventowa na walentynki, tylko, że;

  • Na mapie eventowej hallioween znajdywałyby się tylko pokemony duchy i mroczne, także te do kolekcji. 
  • Na mapie eventowej wielkanocnej znajdywałyby się tylko pokemony psychiczne.
  • Na mapie eventowej zimowej znajdywałyby się tylko pokemony lodowe i wodne.

Czemu, po co to? Bo w grze NIE MA KLIMATU. Mapami mógł się zająć grafik gry, GoldLithium czy tam jak ona miała nick.

Dziękuję za uwagę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
Dnia 29.10.2017 at 18:56, Krystyna12345 napisał:

W zależności od farta by to tak dropiło (przykro mi, Devu :c)

Jak bardzo podoba mi się odniesienie do tego, jak RNG mnie nie cierpi, tak bardzo jestem na nie, bo bardziej przemawia do mnie jedynie dropienie przedmiotów z pokemonów i liczenie na miłość RNG, niż te wszystkie dodatkowe udziwnienia. Ja jestem za prostotą i przeciw zmianom zaproponowanym w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności