Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Zurg1

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam się z prośbą o odblokowanie konta mojej siostrze AmiiAmii ; Sama nie wiem za co ją zablokowaliście. Kilka dni wcześniej organizowałam konkurs, by stworzyć jej avatar i prezentację, ponieważ sama nie posiadała wystarczających środków by takową zrobić, a ja akurat miałam całkiem sporo dgl, więc chciałam jej pomóc. Ktoś jednak usunął ten konkurs, bez wyjaśnienia mi sytuacji, czy nawet upomnienia. Od kiedy jest zakaz pomagania biedniejszym graczom? Nic z tego nie rozumiem. Gram około roku, i nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym. Czuję się zawiedziona... może pomyśleliście, że to moje multi? Od razu mówię, że NIE.

Dziękuję, pozdrawiam i czekam na odpis.

Odnośnik do komentarza

No właśnie :/  żadnych transakcji nie przeprowadzałyśmy, a tym bardziej dlatego, że jej konto ma zaledwie kilka dni. Mamy dwa komputery, lecz ona często używa tego samego co ja. (czyli tego z, którego teraz piszę) Nie jest to przecież żadne multikonto, jeśli prowadzą, i założyły je dwie różne osoby, prawda?

Odnośnik do komentarza

To była zwykła chęć pomocy, z mojej strony. Nic jej nie sprzedawałam. To nie były rzeczy, które mają jakąś dużą wartość w tej grze. (albo wcale jej nie miały) Czy to aż takie nieuczciwe? Jeśli aż tak bardzo nie chcecie jej odblokowywać, to chociaż zmniejszcie okres 'kary'? Bo to co daliście, za chęć wykonania avatara, jest ''lekką'' przesadą :/

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Zurg1 napisał:

Czy to aż takie nieuczciwe?

Tak, z perspektywy moderatora wygląda to tak, że jedno konto jednego gracza, zleca coś na drugie konto tego samego gracza. Konkurs na pewno musisz wycofać. :)

Niemniej, sama blokada nie jest za to, bo nie otrzymało jej główne konto - Zurg1, a jedynie Twoja siostra ze względu na założenie kilku kont. AmiiAmii i Roxy2258 są kontami tej samej osoby. Niestety, oba grały chwilę jednocześnie, więc zdjąć blokady nie mogę, a jedynie skrócić. Jak rozumiem, odblokować konto AmiiAmii?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności