Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dostałam Bana


Haniaaak

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, na doggi Game nazywam się Haniaaak, wczoraj kiedy chciałam się zalogować odkryłam, że moje konto zostało zbanowane, jestem na 100 % pewna, że nie zrobiłam nic złego, nie posiadam, żadnych multikont, oraz w jaki kolwiek sposób nie łamalam regulaminu gry, czy mogę prosić o wyjaśnienie sytuacji i ewentualne odblokowanie ? :)

Odnośnik do komentarza

Blokad za nic się nie dostaje. Ty postanowiłaś przerzucić sobie doglary z konta Adamus5. Czy muszę wspominać o tym, że ustawiłaś ponadto jako polecającego na tym koncie i logowało się ono wyłącznie z Twojego komputera?

Haniaaak  Adamus5  500 Carley (1078394) 2017-10-07
Haniaaak  Adamus5  900 Rossalie (1086796) 2017-10-08
Haniaaak  Adamus5  700 John (1100612) 2017-11-02
Haniaaak  Adamus5  630 Leo (1104394) 2017-11-12
Haniaaak Adamus5 500 Jay (1109860)

2017-11-12

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, to konto mojego brata, pokazałam mu tą grę i oczywiście chciał mieć, stworzył więc sobie na komputerze, wtedy nie wiedziałam, że nie można grać na tym samym komputerze, co do sprzedaży psów, mój brat faktycznie je kupował, jak tylko dostał 2 rangę zaczął kupować psy oraz je adoptować, jak on to ujął był ,, stałym klijentem" jak patrzył że mam jakiegoś ładnego psa z miotu odrazu blagal żebym go mu wystawiła, oczywiscie jak dowiedziałam się, że nie można się logować na jednym komputerze to od razu poprosiłam brata, żeby logowal się tylko i wyłącznie na telefonie ewentualnie na laptopie, no i cóż bardzo przepraszam, nie wiedziałam, że ta sprzedaż bratu może być źle odebrana :(

Odnośnik do komentarza

NiMój brat ma 9 lat, i jak na 9 latka przystało zapomina o wielu rzeczach, na doggi Game, w tym logowaniu jak mi sama mi przypomnę to się nie zaloguje, loguje się on na swoim telefonie, który nie działa zbyt dobrze i nie może tam się zajmować psami :c co do kupna psów, nie jestem pewna ale chyba tylko odemnie kupował psy, on woli miesznace a ja mam dużo na sprzedaż i też z powodu że jestem jego siostrą kupował odemnie ale nie tylko adoptowal też że schroniska. Na samych doglarach mi nie zależy, skoro dziennie dostaje się 400, dodać do tego jeszcze głosowanie w wystawach... No szybko można normalnie i bez oszustw zdobyć dużo pieniędzy :) są osoby, które znam w realnym życiu, wyciągnęłam ich do wspólnego grania :3 są zachwyceni :3 i mogą potwierdzić, że to konto mojego brata, którego znają, ja sama jestem uczciwą osobą i nigdy nie uciekam się do oszukiwania :) wiem że to dziwnie wygląda i gdybym była administratorem napewno bym zwróciła na to uwage :) mam jeszcze pytanie gdzie można zgłosić że rodzeństwo gra na tym samym urządzeniu?  Bo kiedy się dowiedziałam że nie można grać na wspólnym komputerze, chciałam to zgłosić, lecz nie wiedzialam gdzie :c pytałam się różnych ludzi na dogii i nic, szukałam i też nie znalazłam :c czy mogę prosić o pomoc ? :c I już pod koniec (przepraszam, jeżeli moja wypowiedź była za dluga i zmarnowala czas :c Ale musiałam naprawdę dużo rzeczy napisać :c) czy mogę prosić o odblokowanie kont :c ( nie wiem czy tylko moje czy brata też jest zablokowane ) jak już mówiłam nie zlamalam regulaminu :c Ale jeżeli zostanę odblokowana postaram się żeby więcej żadnych podejrzeń nie było :) jeszcze raz bardzo proszę :( gram w tą grę od wakacji i no cóż jest jedną z moich ulubionych gier :c obecnie zajmowalam się wyhodowaniem cavalierow :c jeszcze raz bardzo proszę :c

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie trzeba zgłaszać, wystarczy stosować się regulaminu akceptowanego przy rejestracji:

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży).

Blokada może zostać zdjęta z jednego konta, doglary z "przelewów" zostaną skasowane.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to jest prawie niemożliwe ale proszę, kasę możecie mi zabrać ???? Ale proszę nie zabierajcie mu konta ???? proszę mogę się nawet pytać czy mogę sprzedać mu psa proszę ???? ogromną wagę przywiązuje również do psów z hodowli, dbam o nie i je kocham ???? pomimo tego że już do mnie nie należą :( strasznie proszę ???? mogę dodatkowe 1000 dgl oddac tylko proszę ???? to jest dziecko on nie zniesie tego :c mogę dac nawet więcej :c

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego, mój brat ma telefon jakiś tam ,,KAZAM" nw jaki model, może to nie odczytuje adresu IP, mówię jeden jedny raz logowal się na komputerze na chwilę, logowanie z mojej przeglądarki jest niemożliwe gdyż na codzień loguje się ma moim telefonie z którego teraz piszę :/ mój brat nie ma dostępu do mojego telefonu :/ czy to może być związane z tym że tata nam wykupił w Tmobile taki jagby zestaw ? W sensie ze na naszych telefonach mamy 5 giga miesięcznie, rozmowy i esemsy bez limitu ?

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tą osobą o której Haniaaak mówiła że wciągneła w ,,psy" ma ona brata który chodzi do 2 klasy jak już wcześniej wspominała ma 9 lat. Owszem kupował on psy od Haniaaak ponieważ to jej brat co w tym dziwnego. Jest ona uczciwa i cały czas mnie ostrzega żeby broń boże nie zalogować sie na tym samym komputerze a co dopiero kupować psy. Znam ją i proszę być łaskawym ona nic nie zrobiła tylko sprzedawała psy swojemu bratu. 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale znam Haniaaak bardzo dobrze i wiem, że nie dopuściłaby się takich "przekrętów". To, że to jej brat się logował jest najzupełniej prawdą. A czy bratu psów nie można sprzedać? Przecierz to gra o hodowli i sprzedaży psów w dużej mierze... Powiecie że zarabiała na tym w nieuczciwy sposób? A gdyby był taki gracz, zupełnie z nią nie powiązany na drugim końcu świata? I by też kupował od niej tyle psów? To co wtedy? Rozumiem, że mogło to u was wzbudzić pewne podejrzenia, te logowania się, ale skoro już jest wyjaśnione że to jej brat, pytanie gdzie skrócić blokadę jest bez sensu. Przecierz oboje nic nie zrobili! Z jakiej racji blokada jak już wszystko wyjaśnione? 

Odnośnik do komentarza
Dnia 23.11.2017 at 21:24, Haniaaak napisał:

Trochę nie rozumiem, dlaczego on musi mieć Bana, skoro nie popełnił przestępstwa :c Ale trudno ???? no cóż poproszę o skrócenie blokady na moim koncie: Haniaaak ????

Zatem, skoro nic nie zrobił, blokada zostanie zdjęta, gdy dokładnie zapoznasz się z regulaminem gry, a następnie tu wrócisz i napiszesz co zrobiłaś źle.

Odnośnik do komentarza

Miałam mały problem z zobaczeniem regulaminu :/ na szczęście moja koleżanka, wysylala mi sc i mogłam zobaczyć ^^ A więc, mój brat stworzył konto na swoim telefonie, później jak wróciliśmy z wakacji na chwilę zalogowal się na moim komputerze, jednak po chwili się zalogowal, później rzadko się logowal A jeśli już to na swoim telefonie, potem bardzo spodobały mu się moje psy, więc poprosił mnie żebym mu sprzedała, i tak też zrobiłam, niesety okazało się że ten jeden jedyny raz, jak zalogowal się na komputerze, został źle odebrany i jego konto zostało uznane za moją multikonto :/

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie interesuje mnie z czyjego telefonu logował się Twój "brat". Między osobami na tym samym urządzeniu nie można przeprowadzać ŻADNYCH transakcji - szczególnie takich jak robiłaś Ty.

Blokadę skracam, odejmuję również doglary z transakcji powiązanych z kontem brata. Gdy założysz kolejne konto z Twojego komputera / adresu IP / Twojej przeglądarki i postanowisz przeprowadzać z nim transakcje (sprzedawać psy i wykonywać zadania), skończy się to stałą blokadą dostępu do gry.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności