Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban z niewiadomego powodu


Zuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem bo normalnie grałam sobie w doggi pod loginem Zomya i wyszłam z gry na kilka minut a gdy się zalogowałam s powrotem wyskoczył komunikat że dostałam bana na 999999 dni (nwm czy dokładnie tyle ale było tam dużo dziewiątek)

Prosiłabym o wyjaśnienie powodu bana oraz jeśli to możliwe usunięcie go lub chociaż skrócenie

Odnośnik do komentarza

niby powód jest jasny ale jestem w stanie to wyjaśnić (przynajmniej tak mi się wydaje)

 

Więc tak 3 konta na samej górze faktycznie były multikontami lecz znalazłam informację że jeśli moje konto zostało zablokowane na aż tak długo mogę zrobić następne. Tak powstało konto Zomya na którym właśnie gram jednak zostało zablokowane a ponieważ na tej stronie z niewiadomego mi (wtedy) powodu nie umiałam się zarejestrować zrobiłam konto widoczne na samym dole czyli sprawadoadmina na którym napisałam o tym banie do admina i w sumie nic więcej nie robiłam

 

jednak nie rozumiem skąd wzięło się konto Schroniskodlapsów bo nigdy na oczy takiego nie widziałam :/

 

mam nadzieję że zrozumiecie to i chociaż skrócicie mi bana na koncie Zomya (na innych mi nie zależy i można je usunąć)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności