Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada - Wyjaśnienie sprawy


Panamera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panie Adminie, chciałam coś Panu wyjaśnić w sprawie mojego bana na 99999999 dni.

A więc, do rzeczy. 

Po pierwsze: Posiadam rodzeństwo (częsty argument, ale proszę posłuchać), które niegdyś grywało w doggi z mojego komputera, gdyż w domu posiadamy tylko dwa. Zachęciłam ich do gry, więc założyli konta (mam dwójkę rodzeństwa, więc powstały 2 konta). Oczywiście użyczałam im laptopa do gry, kiedy tylko potrzebowali, bo sądziłam, że nic złego nie mogą zrobić. O co mi chodzi? Możliwe, że moje rodzeństwo coś sobie przesyłało między kontami (o czym nie wiedziałam), albo stworzyło nowe konto, bo stare im się znudziło. Chodzi mi o to, iż moja siostra mogła utworzyć kolejne konto, bo stare jej się znudziło i wchodziła jednocześnie na obydwa (czego trochę nie rozumiem, skoro mogła usunąć, ale mniejsza). 

Mogła być też taka sytuacja, że siostra poprosiła mnie o wchodzenie na jej konto, bo nie miała czasu, a chciała nabijać staż, co robiłam, bo rodzeństwo powinno sobie pomagać. Panie adminie, mogło być też tak, iż sobie nawzajem pomagaliśmy (doskonale wiem, jak to mogło się skończyć), jednak mimo to, nie odmawiałam, gdyż jak chciałam im pomóc, albo oni mi, to to robiłam. Wiadomo, rodzeństwo to rodzeństwo, pomaga sobie. 

Chciałam tylko zaznaczyć, że miałam (chyba?) dwa konta pod opieką moich przyjaciół, bo albo gdzieś wyjeżdżali, albo prosili mnie o nabijanie stażu. Przyjaciel jak przyjaciel, czasem pytałam czy mają pożyczyć trochę dgl, bo brakuje mi do czegoś, a więc, że jesteśmy ze sobą blisko i sobie ufamy, albo to ta osoba wchodziła na swoje konto, albo rzucała mi hasło, bym sobie sama pożyczyła. 

Do czego dążę?

Chcę zaznaczyć, że nie jestem graczem, który kiedykolwiek kogoś oszukiwał, zakładał multi po to, by wyłudzać hasła, czy do innych tego typu rzeczy. Nie jesteś też już małym dzieckiem, doskonale wiem, jakie są konsekwencje za posiadanie multi.

A więc, Panie Adminie, chcę bardzo przeprosić za zaistniałą sytuacje, jaką mogło być pożyczanie sobie pieniędzy między mną a rodzeństwem, albo między mną a przyjaciółmi. Najzwyczajniej w świecie chcieliśmy sobie pomagać, by gra dobrze nam szła. Jeszcze raz chcę powiedzieć, że bawiłam się nigdy w oszukiwanie innych za pomocy czyjegoś konta (przyjaciela, rodzeństwa). Chciałam im albo nabić staż, dzienne kieszonkowe, nie robiłam nic więcej. 

Panie Adminie, mam nadzieję, że Pan to przeczyta i zrozumie, co chciałam tym przekazać. 

Chcę przeprowadzić normalną dyskusję na poziomie, więc oczekuje odpowiedzi o Pana i chcę wiedzieć, co Pan o tym sądzi. 

Dziękuję i liczę na szybką odpowiedź.

PS. Jeśli mogę wiedzieć, o ile taki ban byłby skrócony (o ile moje wyjaśnienia będą wystarczająco jasne i cokolwiek podziałają, bo bądź, co bądź zależy mi na swoim koncie) i do czego miałabym zablokowany wtedy dostęp (teraz mam do wszystkiego, a normalnie potrzebuję do klikania psów). 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Panamera napisał:

rodzeństwo powinno sobie pomagać

 

1 godzinę temu, Panamera napisał:

Przyjaciel jak przyjaciel, czasem pytałam czy mają pożyczyć trochę dgl

Bardzo chciałbym w to wierzyć, jednak praktycznie wszystkie transakcje konta PWP to zakupy psów od Ciebie. Czy muszę dodawać, że konto PWP logowało się wyłącznie z Twojego adresu IP i przeglądarki?

acf23f75-cb74-4c5f-9929-003ae000b2c3.png

Cytat

Jeszcze raz chcę powiedzieć, że bawiłam się nigdy w oszukiwanie innych za pomocy czyjegoś konta (przyjaciela, rodzeństwa). Chciałam im albo nabić staż, dzienne kieszonkowe, nie robiłam nic więcej. 

Zatem jak mniemam ten brak zaprzeczenia jest całkowicie umyślny?

Odnośnik do komentarza

Zaznaczałam, że korzystamy z jednego komputera, a na nim posiadam jedynie przeglądarkę chrome, żadnej mozilli czy innych tego typu. 

Te konto już od pewnego czasu zaczynało się kurzyć, niegdyś siostra grała dosyć często, jednak już przestała na nie wchodzić. Wcześniej oddawała mi pieniądze, gdyż nie zbyt były jej potrzebne, a teraz gdy miała je usunąć, chciała mi je oddać, by się nie zmarnowały i nie przepadły w eter. Na dodatek miałam zabrać kilka psów z tamtego konta. Przepraszam, bo widzę, jak to wygląda. 

Zresztą, te sprzedaże są chyba dosyć stare, bo nie kojarzę ich za bardzo. Widać gdzieś daty? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Panamera napisał:

Wcześniej oddawała mi pieniądze, gdyż nie zbyt były jej potrzebne

Jeszcze raz chcę powiedzieć, że bawiłam się nigdy w oszukiwanie innych za pomocy czyjegoś konta (przyjaciela, rodzeństwa).

Nie jest to Twoja pierwsza blokada za multikonta.

Wszystkie DGL pozyskane z takich sprzedaży psów (nie tylko konto PWP, ale również julka9000, Fata) zostana skasowane. Data ostatniej transakcji z tych kont 2017-10-12, a na każde z tych kont od tego dnia logowałaś się wyłącznie Ty. Nie ma absolutnie żadnej szansy, by była Twoja przyjaciółka, koleżanka czy siostra.

Łącznie przelanych zostało około 200 tys. doglarów i taka też liczba zostanie usunięta z Twojego konta. Blokada zostanie skrócona do 10 dni. Mam nadzieję, że nie będzie powodów do kolejnych blokad Twojego konta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności