Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada na Doggi


Pusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na moim koncie PusiaLililovedog pojawiła się blokada na 99999 dni za trolling. W prawdzie zdarzyło mi się trollować, lecz do tej pory nie było u mnie żadnego bana. Dziś raczej tego nie robiłam, może to spóźniony ban, jednakże powód jest dla mnie w tej chwili nieistotny. Bardzo proszę, aby konto to zostało odblokowane. Ciężko było mi zdobyć wyższą rangę, z kontem tym po prostu się zżyłam, a pomyśleć, iż mam wszystko stracić i zacząć każdą jedną rzecz od nowa:(... Dałabym radę, ale to konto jest moim jedynym, najlepszym kontem, jakie miałam, i mam nadzieję, że nim pozostanie do końca  gry Doggi Game. W tym koncie zaczynałam rozumieć grę, w tym koncie zaczęłam hodować psy, w tym koncie brałam udział w eventach i co? Miałabym stracić wszystkie psy i w ogóle?

Ale mam nadzieję, że trolling to nie powód do załamania, że będzie dobrze. Co do tego trollingu postaram się więcej nie trollować. Przepraszam za to szczerze:(, i proszę, niech to konto dalej istnieje... 

Niech me grzechy zostaną wybaczone

PusiaLililovedog;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności