Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Bany


Tino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zostałam zablokowana na 2147483647 dni za multikonto. Tak właściwie to jedno konto utworzyłam dla siostry. Ona go nie przyjęła więc stworzyłam następne a ona powiedziała że grać nie chce. Proszę o odblokowanie konta Tino resztę można usunąć jak czytałam regulamin to można było mieć kilka kąt pod tym samym e - mail i IP. Bardzo przepraszam i proszę o odblokowanie albo zbanowanie na miesiąc. Z Góry baaardzo dziękuję.

Pozdrawiam 

Tino 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tino napisał:

Zapomniała bym dodać, że tak logowałam się co chwilę, ale żeby rozwijać konta siostry ona nic nie ogarnia czy możecie również odblokować konto Anioleczek? To mojej siostry. Ona będzie się logować na  Anioleczek ze swojego tableta chyba, że nie chcecie to założy siostra sobie nowe. Również proszę nieblokować konta WolfMagia ze względu na to iż ta graczka podała mi hasło bym jej wkleiła prezentacje a potem jeszcze dopracowała. To się więcej nie powtórzy. Obiecuje 

 

Odnośnik do komentarza

A więc proszę o odblokowanie konta Tino. Na e-mail do WolfMagia proszę napisać ta dziewczyna mi na prawdę pomogła. Tak logowałam się 16 krotnie,  przecież ona założyła konto w ogóle innym mieście,  jesteśmy daleko od siebie na prawdę ja i ona nic nie wiedziałyśmy. Nie przelewałam dgl. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności