Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


WolfMagia

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowana przez:?

Nick w grze: WolfMagia

Powód 1: Przyznaję się miałam multikonta, ale usunęłam je gdy dowiedziałam się, że multi jest zakazane. Po paru dniach gdy weszłam na doggi game miałam bana na 99999999 dni. Dzisiaj jest już 99999995 dni. Bardzo proszę o odbanowanie mi konta. Bardzo lubię tę grę. Obiecuję, że już nigdy nie stworę muliti.

Powód 2: Gdy grałam w doggi game i jedna graczka zrobiła mi prezentacje. Ja nie wiedziałam jak się wkleja link na prezkę i podałam  jej na chwilę hasło, a ona mi wkleiła. I tyle. Jeszcze raz bardzo proszę o odbanowanie mi konta.

Odnośnik do komentarza

Witam. 

Konto WolfMagia,  to powtarzam setny raz nie moje multikonto. Potwierdzam iż graczka robiła dla mnie mioty. Można zobaczyć na życzenie administratora podam linki. Teraz graczka założyła sobie konto DogLilia,  proszę sprawdzić IP. Ja gram w Bydgoszczy,  a ona w Rzeszowie. Czy,  to jest możliwe by jeden człowiek logował się z dwóch całkiem różnych miejsc z tego samego IP? No myślcie logicznie. Proszę odblokujcie konto WolfMagia i sprawdzajcie regularnie IP i miasto jak możecie. To może wydawać się podejrzane i całkiem dziwne,  że się właśnie za WolfMagia wstawiam,  bo uważacie nas za multikonto. Pozdrawiam Tino 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności