Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada na Doggi-Game


schema

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Piszę w takiej sprawie, gdyż dawno temu ( z jakieś pare lat) napisałam ogłoszenie na tej tablicy ogłoszeń w doggi, z pytaniem, czy ,,ktoś odda konto'' widziałam kiedyś takie ogłoszenie u jakiegoś innego gracza, więc ja też chciałam spróbować i ,,uratować'' jakieś porzucone konto dla siostry, która również chciała grać w doggi, a nie koniecznie chciało jej się zdobywać rangi. Zostałam ukarana banem, czyli no zablokowaniem konta, pare lat temu było to na okres długich miesięcy, nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że było to bardzo długo, nie wchodziłam na to konto (schema) z dobre pare lat, pare dni temu, chciałam zagrać bardzo w doggi-game, logując się na to swoje konto (schema), widzę, że nadal jestem ukarana tylko teraz zostało  99 dni blokady. Chciałam się dowiedzieć, czy jest możliwość aby blokada została skrócona, lub usunięta. Gdyż ta historia była pare lat temu, czyli w skrócie rzecz ujmując, nie miałam dostępu do konta z pare dobrych lat.

 

Pozdrawiam serdecznie
Schema ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności