Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zablokowanie konta


Celentia

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa konta: Celentia

Problem: zablokowanie konta

Wytłumaczenie: Proszę o wytłumaczenie przyczyny zablokowania mojego konta na doggi. Gram uczciwie, zaangażowałam się w tą grę i bardzo często wchodzę i klikam. Dlatego bardzo mi przykro z powodu tej blokady. Czuję się niesprawiedliwie potraktowana. Nie posiadam multikont. Nie wiem dlaczego dostałam bana. 

Ewentualne możliwości: 1) W doggi gra również moja siostra "Padlina", której konto również zostało zbanowane. W ten weekend wyjechała i poprosiła mnie żebym weszła na jej konto i klikała. Wchodziłam  wyjątkowo na dwa konta na jednym komputerze. Jeżeli to jest takie ogromne przestępstwo to przepraszam. Nie widziałam w tym nic złego. 2) Z paroma osobami w grze należymy do jednej hodowli (między innymi z moją siostrą). Przesyłamy sobie psy i pomagamy sobie materialnie. Jeżeli coś tak okropnego jest niedozwolone, to również przepraszam. 

Prośba: Jeżeli to jest możliwe, to proszę o usunięcie bana. Dużo czasu straciłam na tą grę. Bardzo się zaangażowałam i namęczyłam, żeby uzyskać dobre charaktery psów. Zablokowanie mojego konta nie jest sprawiedliwe. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Celentia napisał:

W ten weekend wyjechała i poprosiła mnie żebym weszła na jej konto i klikała. Wchodziłam  wyjątkowo na dwa konta na jednym komputerze.

Robiłaś to 128 razy w ciągu ostatnich 90 dni. Przelewałaś doglary między swoimi kontami (także Hafcik), a konto Padlina służyło Ci wyłącznie do zdobywania majątku.

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza

Panie Administratorze. Ja na prawdę nie wchodzę na konto mojej siostry. Proszę sprawdzić godziny logowania w przeciągu tych ostatnich 90 dni. Teraz weszłam parę razy tylko. A konto "Hafcik" miałam na samym początku. Ale jak się dowiedziałam, że nie można mieć multi, to zrezygnowałam z niego i już dawno na niego nie wchodzę. Jeżeli to konto (Hafcik) jeszcze istnieje, to proszę go usunąć. A jeśli chodzi o majątek, to może mi Pan zabrać wszystkie doglary z konta "Celentia". Nie zależy mi na doglarach, tylko na koncie i psach. Będę się pilnować, żeby żadnych transakcji więcej nie robić. Bardzo proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności