Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada konta


Celentia

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Administratorze:

1.       Gram w doggi dla przyjemności. Dużo czasu poświęciłam tej grze, tylko dlatego, że daje mi ona wiele powodu do radości. Nie mam zamiaru oszukiwać ani knuć żadnych teorii spiskowych.

2.       Gra doggi podoba mi się najbardziej dlatego, że grają w nią inni ludzie, których można poznać, z którymi można porozmawiać i którym można pomóc. Oddawanie głosów na wystawach, głaski, ciastka, oraz pomoc materialna- to zwykłe rzeczy, które mogę oferować graczom, szczególnie tym, którzy należą do mojej hodowli. Czy to źle, że mam dobre serce?

3.       Gracz: „owczarek69” to członek moich dwóch hodowli. Pomagam jej materialnie i nie tylko jej. Pomagałam jej szczególnie, gdy miała konto na -25000dgl z powodu bana. Co tylko mi się udało zarobić przekazywałam jej, żeby pomóc jej wyjść na prostą. Sama na tym traciłam, ale z własnej, nieprzymuszonej woli. Nie chcę być dusigroszem i skąpiradłem, który nikomu nie pomaga. Pomaganie sprawia mi radość. Owczarek69 ma teraz na koncie 43dgl. Czy zarobiła dzięki mnie ogromny majątek?

4.       Dużo czasu włożyłam w grę. Dzięki niej nauczyłam się operować GIMP-em i rysować psy do prezentacji, co oczywiście też sprawiło mi dużo radości. Bardzo mi przykro, jeśli miałabym to teraz wszystko stracić. I w sumie jak dla mnie bez powodu.

5.       Może mnie Pan zablokować zawsze, z każdego powodu, bo Pan jest Administratorem i dlatego to Pan ma zawsze rację. Ja jestem tylko szarym graczem, którego zdanie się za bardzo nie liczy. Ale proszę uprzejmie nie bawić się ze mną w kotka i myszkę. Jeżeli się Pan na mnie uwziął, to już wolę żeby mi Pan zablokował konto na amen. A nie dawał nadzieję na dalszą grę, a potem mi ją po tygodniu gasił.

Jeżeli jakimś słowem uraziłam, to przepraszam. Nie miałam na celu urazić nikogo. Nie mam siły po prostu kłócić się i tracić nerwy z powodu gry komputerowej. Jeśli trzeba to z przykrością, ale zrezygnuję.

Pozdrawiam serdecznie!

Aleksandra

owczarek69, Dej i iwinka lubią to
Odnośnik do komentarza

OK. Już rozumiem. ;) Takie działania przy kwotach, którymi sobie "pomagałyście" są zabronione przez regulamin.

Cytat

1.3. Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób postaci do ułatwiania gry innym postaciom poprzez wzajemne kupowanie psów, wykonywanie zadań itp.. Administracja prowadzi nadzór interakcji między postaciami i każde nienaturalne zachowanie może prowadzić do blokady postaci celem wyjaśnienia procederu.

Transakcje zostaną dzisiaj cofnięte, a na kontach zostanie skrócona blokada.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności