Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada


Lagotto

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moje konto na doggi Rozalka123 zostało zablokowane. Przez ostatnie dni wchodziłam tylko aby zaliczyć staż i nic więcej tam nie robiłam. Nawet nie znam powodu blokady. Jeśli chodzi o multikonta to takich nie posiadam, Evelinka to konto mojej siostry, ona też dostała bana i zapewne również napisze odwołanie. Proszę o skrócenie albo usunięcie blokady na moim koncie, oraz jeśli to możliwe wyjaśnienie powodu blokady.

Odnośnik do komentarza

Konta Twoich sióstr, które wielokrotnie robiły z Tobą transakcje. Gdzie w przypadku konta Grzesix były to oczywiste interakcje - najpierw wystawienie psa, później zalogowanie, wzięcie kieszonkowego i natychmiastowy wykup. Po zakupie psa nie było na koncie ŻADNEJ aktywności z nim związanej, a konto posłużyło wyłącznie to zapełnienia własnego "skarbca".

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży).

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza

Grzesix  to konto mojego brata, i jest już nieczynne. Tak jak napisałam wyżej handel był uczciwy. Czasem kiedy wystawiłam psa powiedziałam o tym siostrze, ona szybko się logowała i kupowała a następnie wychodziła z gry. W przypadku brata nie mam pojęcia co on robił z tymi psami. Jedyne o co proszę to usunięcie bądź skrócenie blokady

Odnośnik do komentarza
Przed chwilą, Lagotto napisał:

W przypadku brata nie mam pojęcia co on robił z tymi psami

Zupełnie nie masz pojęcia, jeśli zaraz po wystawieniu psa, z tego samego urządzenia, logowałaś się na konto brata, by zakupić psy, a następnie na owym koncie 'brata' nie było żadnej innej aktywności.

Nie ma możliwości skrócenia blokady na wszystkich kontach. Wybierz jedno - na nim zostanie skrócona blokada, pozostałe zostaną skasowane. W przypadku kolejnych wykroczeń otrzymasz blokadę stałą.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę chciałabym to wszystko wyjaśnić. Konto Grzesix może zostać usunięte bo on już na nim nie gra. Tak, faktycznie głupie, ponieważ kupował psy i się nimi nie zajmował. Nie wiem co on miał na myśli. Ale jeśli chodzi konta Rozalka123 i Evelinka to sprzedaże były przeprowadzane normalnie i opiekowałyśmy się zakupionymi psami. Właśnie dowiedziałam się od siostry że konto KarolinaMach zostało zablokowane. To jest konto jej koleżanki i ja nie mam do niego dostępu, co za tym idzie nie wiem co się tam dzieje. Jeśli chcecie możecie je również usunąć. Ale bardzo zależy mi na tym aby nie usuwać Evelinka oraz Rozalka123. Blokada nie musi być od razu usunięta, ale chociaż skrócona.

Rozalka123 i Evelinka prosiłabym aby zostały

Pozostałe konta można usunąć.

Jeśli coś jest niejasne mogę to wytłumaczyć. Jeżeli zrobiłam faktycznie coś złego to się do tego po prostu przyznam. Ale proszę aby zostały te 2 konta.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Administrator napisał:

Nie ma możliwości skrócenia blokady na wszystkich kontach. Wybierz jedno - na nim zostanie skrócona blokada, pozostałe zostaną skasowane.

Możecie skasować pozostałe konta. To nie odemnie zależy co się na nich działo. Ale ok, rozumiem że to może wyglądać podejrzanie, i to w pełni rozumiem. Ale na kontach Rozalka123 i Evelinka sprzedaże były przeprowadzane normalnie. Dlatego mam proszę aby zostawić te 2 konta.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Lagotto napisał:

Tak, faktycznie głupie, ponieważ kupował psy i się nimi nie zajmował. Nie wiem co on miał na myśli.

Nie. Konto zostało stworzone przez Was wyłącznie po to, by przelać sobie z niego doglary. Co doskonale zresztą widać w jego aktywności.

Cytat

To jest konto jej koleżanki i ja nie mam do niego dostępu

image.png

Odnośnik do komentarza

Przyznaję się że sprzedawałam im psy. Co prawda nie są to moje konta, ale faktycznie sprzedawałam im je aby zarobić jak najwięcej. Możecie je usunąć. Tak jak wcześniej napisałam jeśli chodzi o sprzedaż Rozalka123-Evelinka, wszystko było ok, i potem zajmowałyśmy się zakupionymi psami. 

Dlatego jedyne o co proszę to zostawienie kont Rozalka122 i Evelinka, oraz skrócenie na nich bana

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Lagotto napisał:

Dlatego jedyne o co proszę to zostawienie kont Rozalka122 i Evelinka, oraz skrócenie na nich bana

Nie ma takiej możliwości. Jedyna metoda odblokowania została wskazana wyżej i choćby odwołał się jeszcze Mariusz Pudzianowski to nie zmieni to nic.

Na decyzję czekam do poniedziałku, po tym czasie wszystkie konta zostaną przeznaczone do skasowania.

Odnośnik do komentarza

Konto ma zostać wybrane przez Was "dwie". Nie będzie możliwości odwołania na innym koncie, a pozostałe zostaną natychmiastowo usunięte. Wybrane konto otrzyma karę w wysokości przelanych na wszystkie konta doglarów i krótszą blokadę.

Jeśli dogadałyście się do przelania kilkunastu tysięcy doglarów z kont "koleżanek" to z tym też nie powinnyście mieć problemu.

Po zdecydowaniu się zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności