Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban na koncie


Amityvill

Rekomendowane odpowiedzi

Rainvein jest moją bliską znajomą a przelane psy były po znajomości abyśmy mogły WSPÓLNIE stworzyć nowe rasy bądź maści. Niestety psy te były z poza hodowli w których jesteśmy obie dlatego nie było innych możliwości aby przekazać sobie psy. Dlatego jeśli moja znajoma również dostała bana to prosiłabym o zdjęcie tego ponieważ ( moim zdaniem) nie jest to łamanie regulaminu tylko współpraca aby razem coś osiągnąć. 

Odnośnik do komentarza

Z resztą z tego co widzę to 3 psy ( Ander, Abigeil i SUKEŁA RAIN) to psy rasowe i to jest ich w mairę aktualny charakter rasy. Więc nie dało się aby miały większy charakter skoro w przypadku owczarków z majorki charakter nie sięga więcej niż 360 przed treningiem a teriery irlandzkie maja koło 850 lub wyżej. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Amityvill napisał:

WSPÓLNIE stworzyć nowe rasy bądź maści.

Dlatego zdecydowała się poinformować o usunięciu konta, najpierw opróżniając całą zawartość ze swojego, na Twoje.

Konto wielokrotnie kupowało psy za zawyżoną cenę od Ciebie. Psy, które wcześniej sama kupiłaś za 500 dgl. Jak rozumiem, ten nagle podrożał o 1500 dgl?

piesek.png

Odnośnik do komentarza

O tym, że Rainvein usuwa konto  wcześniej mi nic nie mówiła. Jedynie, że zawiesza działalność przez sprawy rodzinne.

Ostatnie przekazanie psa przez kupno ( zgodnie z dowodami jakie Administrator podaje) odbyło się 22 kwietnia. Była to rasowa sunia teriera irlandzkiego. Wcześniej jeszcze tylko 2 owczarki z majorki. 

Załączony screen nie jest dowodem na to, że niby zawyżałam ceny ( to tylko strona psa ze schroniska za przeproszeniem...) 

Poza tym jeśli mogę tak to ująć głównie komunikujemy się przez messengera i tam ustalamy co i jak. Ostatnio jednak ( jak wyżej wspomniałam przez zaniżoną aktywność) nie rozmawiamy o doggi aż tak często. Możliwe więc, że po prostu nie miała wtedy wystarczającej ilości doglarów na zakup psa o danej cenie dlatego ustaliliśmy raty. Chyba Administrator rozumie jak to jest dogadywanie się po znajomości. Zapewne i w Pańskim życiu zdarzają się takie sytuacje. 

Więc, jeśli nie ma żadnych mocnych dowodów to dało by się coś z tym zrobić czy jednak dalej obie będziemy bezpodstawnie oskarżane? 

Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie, że ignorowanie tej konwersacji jest celowe. 
Wynika to tylko jak bardzo Administrator szanuje osoby, które w logiczny sposób udowodniły swoją niewinność i zasługują na odbanowanie konta. 

Chyba, że mam doczynienia z osobą obrażającą się tylko dlatego, że jego oskarżenia okazują się błędne i nie może znieść myśli aby po prostu przeprosić i zakończyć sprawę pomyślnie. Przedstawione przeze mnie dowody są logiczne i uzasadnione. Każdy pies, którego sprzedawał był z poza hodowli więc nie było innej możliwości do przekazania niż tylko poprzez sprzedaż. 

Dowody ze screenów przedstawionych w oskarżeniu okazały się wręcz wymyślone na siłę tylko po to aby przykrzyć komuś dzień dla własnej uciechy. 

Przy takim traktowaniu graczy sądzę, że gra zamiast się rozwijać upadnie i  straci zainteresowanie. 

FifiIKoko i ajuszka lubią to
Odnośnik do komentarza
Dnia 2.06.2019 at 23:20, Amityvill napisał:

Załączony screen nie jest dowodem na to, że niby zawyżałam ceny ( to tylko strona psa ze schroniska za przeproszeniem...) 

Nie. To strona psa, którego zakupiłaś za 500 dgl, by sprzedać 3-krotnie drożej. Identyczne sprzedaże powtarzały się wielokrotnie.

Transakcje o zawyżonach wartościach zostały cofnięte, a blokada skrócona.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności