Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Do administratora


magdambick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie informuję, że na komputerze gra parę osób. Więc tak, wystawiłam ze swojego konta (Mbickl) psa na sprzedaż za 2000dgl, pies nie miał być zakupionu przez nikogo z osób, które grają też na tym komputerze co ja. Przestrzegam regulaminu i nie chciałabym mieć usuniętego/zbanowanego konta. Pewnie pan się zastanawia o co mi chodzi, więc już przechodzę do sedna. Moja siostra (młodsza) gra w doggi od paru dni (jej nazwa to: Kaszka). Ona zakupiła mojego psa, tego za 2000dgl. Nie miało to tak wyglądać. Gdy do mnie przyszła i mi powiedziała, że właśnie mi (jak to ujęła) "pomogła" i kupiła mojego psa to aż zaniemówiłam i na nią nakrzyczałam. Nie chcę stracić konta prze moją (przepraszam) głupią siostrę. Bardzo bym prosiła aby pies został mi przywrócony a te 2000dgl odjęte z mojego konta. Te konto "Kaszka" nie wiem co z nim teraz zrobicie, ale pozwalam Wam je usunąć/zbanować, bylebym nie straciła swojego konta. Następnym razem taka sytuacja się już nie powtórzy, będę pilnować mojej siostry i wytłumaczę jej co może robić a co nie. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności