Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada


Alma

Rekomendowane odpowiedzi

Skontaktowałam się z graczką AuraWolf i powiedziała mi co jej się przytrafiło. Jednak uważam, że napisanie wiadomości o problemie nie powinno być banowane! Wiem teraz, że moderatorka Verbum pomyślała, że ja i AuraWolf to jedna osoba, ale to nie prawda! Jesteśmy po prostu znajomymi z doggi, kontaktujemy się na messengerze i chciałyśmy stworzyć hodowle OK. Przecież to nie nasza wina, że AuraWolf zapłaciła za hodowle 6B, a nie 3B! Bardzo więc proszę skrócić lub całkowicie usunąć blokadę na obu kontach. Nie musicie nawet zwracać tych bonów graczce AuraWolf, chcemy odzyskać nasze konta.

Odnośnik do komentarza

Skontaktowałaś się z "graczką" AuraWolf, która:

ma takiego samego maila co Ty
loguje się wyłącznie z tego samego komputera co Ty
transakcję między kontami AuraWolf -> WolfMagia są praktycznie zawsze po przelogowaniu z jednego konta na drugie.
 

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży).


 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, nie będę się wtrącać w wasze sprawy, bo i tak nic to nie da. Równie dobrze mogła bym teraz napisać, że to moje multikonto i przeprosić, ale nie będę kłamać. Gracze, którzy pisali mniej prawdopodobne historie zostali odbanowani, a ja i AuraWolf nie. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności