Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada, ale za co?


Roza

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam blokadę, ale nie mam pojęcia za co na koncie Roza. Myślę, że przez głupotę mojego brata, który ma chyba milion kont z nikami dziewczyn. Dzielę również z nim e-mail, bo on jest dość młody, więc pewnie to mógłby być powód mojej blokady. O tych kontach dowiedziałam się właśnie dzisiaj krzycząc na niego żeby mi wyjaśnił.

Miałam od niego też wbitki na konto, ale zmieniłam hasło i aż do tamtej chwili było dla niego nie do złamania.

Bardzo lubię grać na doggi i boli mnie to, że zostałam zablokowana za czyny, których nie zrobiłam. Proszę o odblokowanie tylko konta Roza.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Roza napisał:

Myślę, że przez głupotę mojego brata, który ma chyba milion kont z nikami dziewczyn

Mówisz, że nie dość, że zakładał konta, to jeszcze:

  • sprzedawał psy na Twoje konto za 500 dgl kupując je wcześniej znacznie drożej
  • kupował od Ciebie psy zawsze pozbywając się całego swojego majątku

Coś nie chce mi się wierzyć, że te osiem kont jest kontami brata. ;)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Administrator napisał:

Mówisz, że nie dość, że zakładał konta, to jeszcze:

  • sprzedawał psy na Twoje konto za 500 dgl kupując je wcześniej znacznie drożej
  • kupował od Ciebie psy zawsze pozbywając się całego swojego majątku

Coś nie chce mi się wierzyć, że te osiem kont jest kontami brata. ;)

Ale z tego co wiem to sprzedać kupionego psa można dopiero po tygodniu, więc nie wiem jakim cudem wzięło się "sprzedawał psy na twoje konto (...)" ?

Owszem, te konta są brata i faktem jest to, że sama nie wiedziałam po części skąd mi przybywa tyle dgl. Dowiedziałam się już po czasie.

Nie chcę już robić problemu wolę już odejść z gry i nie trudzić się o konto zablokowane bezpodstawnie ;) miłego dnia, proszę zamknąć wątek

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności