Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Możliwość tworzenia większej liczby konkursów


Lato

Rekomendowane odpowiedzi

jw.

Plusy? Mniejszy problem z zaleganiem nieużywanych akcesoriów konkursowych, większa opłacalność organizowania konkursów, możliwość wysłania na konkursy większej liczby psów o podobnym rozkładzie charakteru (szczególnie ważne dla hodowców zajmujących się rasami nadającymi się do konkursów tego samego typu o podobnym poziomie trudności), możliwość szybszego szkolenia psów konkursowo-wystawowych, akcesoria do konkursów częściej mogłyby być nagrodami w eventach, prawdopodobnie zwiększyłaby się liczba konkursów o wyższym stopniu trudności (50+ i 70+).

Kilka pomysłów ode mnie jak można by to zorganizować:
1) Zniesienie wszelkich limitów. Każdy może stworzyć tyle konkursów, ile mu się podoba.
2) Zwiększenie limitu konkursów jednego typu. To znaczy, że możesz stworzyć np. 3 konkursy każdego rodzaju: 3 agility, 3 próby polowe, 3 KPU i 3 KPP.
3) Zwiększenie ogólnej liczby możliwych do zorganizowania konkursów. To znaczy, możesz stworzyć np. 10 konkursów dowolnego typu. Może to być np. 10 konkursów agility, ale równie dobrze możesz stworzyć 5 konkursów psów pasterskich i 5 psów użytkowych albo 4 próby polowe, 3 KPU, 2 KPP i 1 agility itd.
4) Zwiększenie ogólnej liczby możliwych do zorganizowania konkursów i nałożenie limitu dla konkursów jednego typu. To znaczy, że możesz stworzyć ogólnie np. 10 konkursów, ale konkursów jednego typu nie może być więcej niż np. 5.

Najlepszy wydaje mi się pomysł z punktu drugiego.

Limit konkursów mógłby podnosić się razem z rangą (podobnie jak liczba hodowli, do których może należeć gracz).

Co o tym sądzicie? Jak według was mogłoby to wyglądać?

Odnośnik do komentarza

Pomysł drugi również przypadł mi do gustu, jest to tak nie za dużo, nie za mało konkursów. :D Zastanawiam się czy dałoby się wprowadzić podział konkursów względem charakteru. Teraz jest taki problem, że psy z charakterem 300 i 1000+ potrafią "wpaść" do tego samego konkursu, i wynik jest z góry przesądzony. Trochę szkoda mi początkujących graczy po prostu, bo żeby coś wygrać muszą odłożyć (czasem sporo, zwłaszcza gdy teraz jest podniesiony limit do 50 tyś.). Jakby to jakoś podzielić? Nie mam koncepcji jak mogłoby to wyglądać, pozostawiam pytanie otwarte (może ktoś dorzuci coś od siebie).

I, Lato, nie ma jak zagłosować, bo ankiety nie ma. :') 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności