Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada


Shijukara

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Administrator

Nick postaci: Shijukara i Pawel14

Wyjaśnienia: Nie wiem z jakiego powodu zostałam zbanowana - podejrzewam, że za podejrzenie multikonta. W doggi mam jedno konto - Shijukara (raczej nie byłoby mi potrzebne kolejne, biorąc pod uwagę mój staż i stan konta), moj brat ma drugie - Pawel14 (gdy pytałam stwierdził, że nie tworzył kolejnych kont, ale nie wiem na ile mogę zaufać jego słowom. Jeśli jakieś stworzył, proszę je usunąć i zostawić mu to główne). Korzystamy z innych urządzeń, ale z jednej sieci wi-fi. Czy jest możliwość cofnięcia blokady?

Odnośnik do komentarza

Tylko że my korzystamy z innych urządzeń. Ja mam swój telefon i laptop, Paweł ma swój telefon i komputer stacjonarny. Regulamin nie został złamany. Ja nie korzystam ze sprzętu brata a brat z mojego.  Nie wiem w jakim stopniu jest wgląd w dane naszych urządzeń, ale jeśli pokazuje się dane jedynie z IP zewnętrznego, to jest to IP z rutera od wi-fi. W takim przypadku zdjęcie blokady tylko z jednego konta byłoby nieuczciwe. Poświęciłam na budowanie swojego sporo czasu (mimo długiej przerwy ostatnio), a brat gra od niedawna, aczkolwiek bardzo w grę się wkręcił i mu zależy. Widać przecież różnice w prowadzeniu tych kont.

Mam podesłać jakieś konkretne dowody, że regulamin nie był łamany?

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2020 o 00:15, Shijukara napisał:

Regulamin nie został złamany

Oczywiście, że został. Transakcje o zaniżonej wartości, które zachodzą wyłącznie dzięki pokrewieństwu, a także wzajemne głosowanie w wystawach czy pomoc w wykonywaniu zadań jest zabroniona.

Blokady zostały skrócone na obu kontach, przy kolejnym wykroczeniu zostaną zablokowane na stałe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności