Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada- za co?


Sendi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Mój nick na doggi to Flora a mojego brata Ziemniak nie za bardzo wiemy za co dostaliśmy blokade i to na tyle dni że nie dożyje tego momentu 

Bardzo bym prosiła o usunięcie blokady u mnie jak i u mojego brata na koncie bardzo mi zależy a poza tym na doggi poznałam tylu wspaniałych ludzi. To samo tyczy się mojego brata

Jeśli coś przeskrobałam bardzo przepraszam

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o odpowiedź 

Ja naprawdę mam barata nazywa sie Damian i ma 10 lat ja mam 14.

Bardzo proszę o przywrócenie 2 kont mój brat już nawet płakał jak powidziałam mu że pewnie nie odzyskamy kont. Nie kupię od niego już żadnego psa ani on odemnie. Jeśli sie pan/pani nie zgodzi na 2 konta to chociaż jedno lecz wtedy mój brat pewnie będzie płakać bo będziemy zmuszeni wybrać moje. Gdybym mogła udowodniłabym panu/pani że mój brat ma konto i że jest moim bratem. Jeszcze raz bardzo przepraszam za złamanie regulaminu 

Pozdrawiam,

Sandra

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2020 o 14:45, Sendi napisał:

Nie kupię od niego już żadnego psa ani on odemnie

Blokada została skrócona na koncie Flora. Spośród 50 przeprowadzonych przez Twojego brata transakcji, 20% było transakcji sprzedaży psów przez Ciebie. Psy najczęściej bezpośrednio po zakupie były porzucane.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności