Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada na doggi


Patutu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że mam kilka kąt i przyznaję iż tylko 3 są prawdziwe. Jedno jest moje Patutu, drugie mojej młodszej siostry Wikul, a trzecie Patatasi koleżanki mojej siostry. Historia tylu kąt zaczęła się jak do mojej siostry przyszła jej koleżanka i zobaczyły w co sobie gram, właśnie założyłam kąto. Każda chciał mieś swoje własne kąto, ale żadna nie ma jeszcze maila więc założyłam im kąta na maila. Przyznaję się, że pozostałe służyły do głosowania na wystawach :(

Proszę o skrócenie blokady na kątach : Wikul, Patutu i Patatasi, a pozostałe kąta proszę usunąć.

Nigdy nie czytam regulaminu i nie wiedziałam iż takie coś może być karane, jednak przyznaję się do błędu i obiecuję już nigdy tak nie zrobić.

Z uszanowaniem,

Wikul.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Patutu napisał:

Jedno jest moje Patutu, drugie mojej młodszej siostry Wikul, a trzecie Patatasi

Moim zdaniem każde z wymienionych wyżej kont jest Twoje, o czym świadczą zarówno urządzenia na których się na nie logowałaś jak i czasy przebywania na koncie.

Blokada może zostać skrócona tylko na jednym koncie.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Administrator napisał:

Moim zdaniem każde z wymienionych wyżej kont jest Twoje, o czym świadczą zarówno urządzenia na których się na nie logowałaś jak i czasy przebywania na koncie.

Blokada może zostać skrócona tylko na jednym koncie.

Proszę o skrócenie wyroku na koncie Wikul.

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności