Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


saphira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój nick to ,,saphira". zalogowałam się dzisiaj jak zawsze w doggi i okazuje się, że moje konto zostało zablokowane. Tego samego dnia moja siostra ( nick: ichigo ) zapytała mnie się, dlaczego dostała bana. Przyznała mi się potem, że kupiła ode mnie suczkę. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do kąta ,, ichigo", ale nie wiem, dlaczego ja także dostałam bana. Nie poosiadam dwóch kont, nie dokonuję żadnych transakcji z moją siostrą ( oprócz kupna tej suni, o czym dowiedziałam się dzisiaj), czy mogłabym w takim razie prosić o wytłumaczenie mi, dlaczego dostałam karę? Jeżeli zrobiłam coś niezgodnie z regulaminem, przepraszam, to się więcej nie powtórzy. 

Odnośnik do komentarza

Masz rację, nie posiadasz dwóch kont tylko znacznie więcej. Wszystkie przelewały doglary na Twoje (lub z Twojego) konta.

Screenshot_2020-05-11 Moderator.png

Podstawa regulaminu:

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży).

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Administrator napisał:

Jest możliwe odblokowanie konta, wszystkie akcje między kontami (np. przelewanie doglarów, głosowanie na wystawach etc.) zostaną cofnięte, a na koncie "głównym" blokada zostanie skrócona lub rozpoczęcie gry od nowa.

W takim razie proszę o cofnięcie wszystkich transakcji na kontach i  o skrócenie/ odblokowanie konta ,, saphira"  oraz usunięcie reszty kont.  Z góry dziękuję i przepraszam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności