Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada


pokerek

Rekomendowane odpowiedzi

Graliśmy w jednej sieci internetowej bylibyśmy wdzięczni jak by blokada została zdjęta z kont możemy przestać całkowicie ze sobą współpracować (ja wezmę hodowle husky i eurasier wraz z psami z tym przydomkiem a Hek Beagle i boksery wraz z psami z tym przydomkiem oraz nie będziemy od siebie brać kryć i psów) jeśli byłby taki wymóg. Poza tym w regulaminie nie jest nic napisane o zabronionych transakcjach między dwoma osobami w tej sieci internetowej. 

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

 

Pokerek

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2020 o 14:15, pokerek napisał:

Poza tym w regulaminie nie jest nic napisane o zabronionych transakcjach między dwoma osobami w tej sieci internetowej. 

W regulaminie jasno jest zdefiniowane, że jedna osoba nie może posiadać wielu kont. Nie widzę choć cienia szansy, by jedna osoba nie grała czasowo na obu kontach. Nie ma możliwości zdjęcia blokady z obu kont.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Administrator napisał:

W regulaminie jasno jest zdefiniowane, że jedna osoba nie może posiadać wielu kont. Nie widzę choć cienia szansy, by jedna osoba nie grała czasowo na obu kontach. Nie ma możliwości zdjęcia blokady z obu kont.

Chyba byśmy się tak długo nie upierali jakby obydwu konta byłyby moje bym dawno chciał wrócić do gry a nie czekać na to aż łaskawie odpowiesz i żeby znowu czekać 1 tydzień na odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Administrator napisał:

W regulaminie jasno jest zdefiniowane, że jedna osoba nie może posiadać wielu kont. Nie widzę choć cienia szansy, by jedna osoba nie grała czasowo na obu kontach. Nie ma możliwości zdjęcia blokady z obu kont.

Jeżeli Administrator nie widzi to chyba ma problem ze wzrokiem! Nikt nie grał na moim koncie i ja nie grałam na koncie pokerka! Mam mistrza hodowli, 65 pozycję w rankingu i 639 wygranych w konkursach! Jeżeli to wygląda na multikonto to kasuj śmiało! Zabierz też sobie bony za które zapłaciłam! 

Hek

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności