Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zablokowane konta


Hek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Otwieram nowy temat, gdyż mój wątek został zamknięty. 

W niedzielę zablokowano moje konto: Hek oraz konto mojego syna: pokerek. 

Wystarczy przyjrzeć się tym kontom, żeby stwierdzić, że należą do dwóch różnych osób. Obydwoje poświęcamy naszym pieskom dużo czasu, trenujemy je i zapisujemy na wystawy. Oba konta zarabiają na siebie doglary. Staramy się zaliczać zadania i zdobywać kolejne rangi. Na obu kontach wykupione zostały bony! Przede wszystkim też gramy na różnych urządzeniach. 

"Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem nie przeprowadzania transakcji pomiędzy takimi kontami (np. kupna / sprzedaży" - regulamin powinien być napisany w sposób jasny i zrozumiały. Na pewno można sprawdzić na jakich urządzeniach graliśmy - pokerek gra zawsze na swoim komputerze, a ja na telefonie. Mamy różne końcówki IP. To prawda, że przeprowadziliśmy między sobą kilka transakcji, ale w obie strony, nie po to, aby wzbogacić jedno z kont. Nie zrobiliśmy też tego w złej wierzę, bo nie mieliśmy pojęcia, że transakcje zabronione są podczas korzystania z jednej sieci internetowej. 

Może zatem udałoby się cofnąć te transakcje i umożliwić nam dalszą grę na swoich kontach? Nie rozumiem jak można karać kogoś za coś nie ujętego w regulaminie. Na pewno nie jestem specem w dziedzinie informatyki, ale dla mnie jeden komputer oznacza dosłownie jeden komputer, a nie jedno Wi-fi. 

Proszę zatem o przywrócenie do gry konta Hek i pokerek, gdyż usunięcie jednego z nich oznacza również wyrzucenie z gry jednego gracza. Zależy nam bardzo na naszych kontach ponieważ poświęciliśmy im naprawdę dużo czasu. Obiecujemy dostosować się do wszystkich zasad. Mogę też korzystać z komórkowego internetu, co na pewno zrobiłabym wcześniej, gdybym wiedziała, że ze wspólną siecią mogą być takie problemy. Chcielibyśmy móc grać w Doggi dla rozrywki, a nie w strachu o wykluczenie z gry. Za nieświadomie popełnione przez nas błędy przepraszamy i prosimy o umożliwienie nam gry na naszych kontach. 

Z poważaniem Katarzyna (nick: Hek) 

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie. 

Minęły już dwa tygodnie od zablokowania mojego konta i tydzień od ostatniego posta pozostawionego bez odpowiedzi. 

Skoro dajecie graczom możliwość odwołania się, to liczę na to, że w końcu doczekam się odpowiedzi. 

Zatem jeszcze raz proszę o umożliwienie mi gry na koncie Hek i mojemu synowi na koncie pokerek, gdyż nie jest on winny temu, że matka też chciała zająć się czymś w czasie epidemii;)

Obiecuję, że będę grać tak, jakby pokerka w ogóle nie było w grze - zero współpracy. 

Możecie cofnąć lub zabrać co chcecie, tylko proszę, odblokujcie nam konta. 

Jeżeli mimo wszystko nie przystaniecie na moje prośby i stwierdzicie, że czyjaś głowa musi polecieć, to niech to będzie moja głowa. Pozwólcie pokerkowi wrócić do gry. 

 

Hek ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności