Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prośba o usunięcie konta


Amster

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Chciałabym poprosić o usunięcie konta Amster. Chciałam je usunąć, ale przedtem sprzedać swoje pieski, żeby nie zostały usunięte z gry razem z kontem, gdyż były naprawdę fajne i pomyślałam, że na pewno przydadzą się innym graczom. I zostałam zablokowana na 2147483646 dni.

Nie wiedziałam, że jest to zabronione. Skoro jednak konto jest już zablokowane, to równie dobrze dobrze możnaby było je usunąć, żeby nie zaśmiecało gry. Trudno, psy przepadną.

 

PS Nie miałam żadnego innego konta i nie miałam zamiaru przelewać sobie doglarów (a, że to jest zabronione, dobrze wiem). Chciałam je usunąć, bo spędzałam na DoGGi  za dużo czasu i zaniedbywałam obowiązki. Dlatego nie wiem, dlaczego zostało zablokowane. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć, z czystej ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z regulaminem zabronione jest pozbywanie się majątku poniżej jego wartości:

Cytat

* Tyczy się to zarówno kont jednego gracza jak i kont z innego IP, zabronione są transakcje między graczami o znacznie zaniżonej wartości.
Przykład I: Postanawiasz zakończyć grę i rozdajesz wszystkie swoje psy.
Przykład II: Twój dobry znajomy rozpoczyna grę. Postanawiasz mu pomóc i użyczasz swojego najlepszego psa.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności