Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prośba o zdjęcie blokady z konta Doggi Game


GGRR

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Administratorzy 14 stycznia 2021r. moje i mojej siostry konta zostały zablokowane. Nie znam przyczyny blokady ponieważ zawsze gramy na swoich oddzielnych laptopach (siostra dodatkowo czasami loguje się z telefonu ale i tak mamy wspólny pakiet internetu), jednak nasze laptopy są podłączone do jednego routera ponieważ mamy tylko jedną sieć w domu. Niedawno byłyśmy poza domem ale tam również korzystałyśmy ze swoich urządzeń podłączonych do jednej sieci. Z racji że zawsze korzystałyśmy ze swoich laptopów wydawało nam się że możemy sprzedawać sobie pieski ponieważ miałyśmy wspólną hodowlę. Bardzo proszę o zdjęcie lub skrócenie blokady na naszych kontach, jeżeli to przekazywanie sobie psów jest problemem to mogę zapewnić że już więcej nie będziemy tego robić, jest to pierwszy raz kiedy przytrafia nam się blokada i po prostu nie zdawałyśmy sobie sprawy że nasze urządzenia są traktowane jako jedno jeżeli są podłączone do tego samego routera. Nasze loginy to GGRR i Lara22. Jeżeli tylko jedno z naszych kont może zostać to bardzo proszę o odblokowanie konta siostry Lara22.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności