Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Cygan.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zostałam zablokowana na doggi. Jestem zawiedziona, ponieważ tym razem nie mam bladego pojęcia jaki jest powód ponownego zbanowania mojego konta. 

Przyznam, na telefonie mam zapisane hasło do drugiego konta, za które dostałam pierwszego bana i niechcący się na nie zalogowałam, aczkolwiek byłam na nim przez dosłownie sekundę, więc nie wiem co wzbudziło taką reakcję moderatorów.

Proszę o wyjaśnienie.

Z wyrazami szacunku,

Cygan.

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 3.03.2021 o 22:47, Administrator napisał:

Blokada została nałożona ze względu na interakcje z kontem "Czadowersko". Proszę o wyjaśnienie :)

Nie jestem pewna o jaką interakcję chodzi. Prowadzimy razem hodowle, więc logiczne - sprzedajemy sobie pieski aby było łatwiej. W regulaminie jest punkt "Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób postaci do ułatwiania gry innym postaciom poprzez wzajemne kupowanie psów, wykonywanie zadań itp.". Jednakże w tym wypadku sytuacja wygląda całkiem normalnie - tak bynajmniej mi się wydaje. Nie wiem, może faktycznie jakieś transakcje wyglądały nienaturalnie, albo coś w tym stylu, ale w żadnym wypadku, nie wyczułam po prostu, że coś może być nie tak. Mam nadzieję, że jest możliwość zdjęcia blokady, lub chociaż skrócenia jej. Pozdrawiam, czadowersko.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności