Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban na doggi konto Monstera


Monstera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie moje konto zostało zbanowane przez multikonta mojej siostry. Osobiście posiadałam jedno konto, grałam w tą grę z siostrą (nick w grze Alocasia), a że mamy w domu jeden komputer, moje konto zostało niesprawiedliwie wzięte za multikonto. Przyznała się że tworzyła też inne, bo poprosiłam ją o pomoc w zadaniu i nie wiedziałam że ma taki plan. pytanie tylko dlaczego za jej błędy ja muszę odpowiadać? Dlatego więc bardzo proszę o przywrócenie mojego jedynego konta Monstera

Odnośnik do komentarza

Czytam teraz prośby innych użytkowników i nawet nie wiedzialam że nie można sprzedawać psów innym osobom z rodziny. Wydawało mi się że skoro moja siostra to osobna osoba to kiedy chciała ode mnie 2 psy (jeden taki sam jak jej a drugi wysokocharakterny) to normalnie jej sprzedałam, oczywiście nie za najniższą cenę bo choć to rodzina to siostra to siostra, nie może mieć za dobrze. Ze względu na jej rangę jeszcze nie pozwalającą na sprzedaż, ona mi nie mogła nic sprzedać. Przepraszam więc bardzo za niedoczytanie regulaminu, naprawę wydawało mi się że skoro to inna osoba to mogę spokojnie jej wystawić psa na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności