Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada


Bona

Rekomendowane odpowiedzi

Konto zostało zbanowane za naruszenie regulaminu gry ogłoszeniem:

Cytat

KONIEC GRY! Wyprzedaż psów od 500 dgl. Rasowe, kundle, wyposażone, psy z wygranymi +100, +200 oraz +300. Zapraszam!

Narusza to dokładnie tę część regulaminu gry:

Cytat

Taryfikator

Na bieżąco aktualizowany spis przewinień niewymienionych w regulaminie.
(***) pozbywanie się majątku*, wielokrotne łamanie regulaminu gry.
* Tyczy się to zarówno kont jednego gracza jak i kont z innego IP, zabronione są transakcje między graczami o znacznie zaniżonej wartości.
Przykład I: Postanawiasz zakończyć grę i rozdajesz wszystkie swoje psy.
Przykład II: Twój dobry znajomy rozpoczyna grę. Postanawiasz mu pomóc i użyczasz swojego najlepszego psa.

 

Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym, że psy wystawiam za normalne ceny, które są na sprzedażach, więc nie pozbywam się majątku. Jak można zauważyć najlepsze psy jakie mam powystawiałam od 4000 do 10 000, a podobne od innych graczy są wystawione w podobnych, a nawet większych. Nie usuwam konta, bo szkoda mi mojej pracy i czasu, który włożyłam w grę, a nie ukrywam, że za jakiś czas zapewne wróciłabym ponownie do aktywnej gry jak robiłam to już co najmniej 2 razy. 

Odnośnik do komentarza

W ogłoszeniu są zawarte m.in. dwa słowa: "KONIEC GRY". Administracja nie jest wszechwiedząca i nie ma wiedzy, czy dany gracz kończy grę na stałe (przypominam, że konta samodzielnie nie da się usunąć) czy też chce "zacząć od nowa", wyprzedając swoje psy i z wyższym poziomem finansów dalej grać. Ogłoszenia o takiej treści wzbudzają czujność administracji w związku z takim, a nie innym, regulaminem gry. Oczywiście, od blokady można się odwołać. Ostateczną decyzję w przypadku każdego odwołania podejmuje Administrator.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności