Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada konta


chrerymoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym odwołać się do mojej kary na koncie chrerymoon.

Miałam oprócz tego 8 multikont, które służyły jednak do sprawdzenia czy moje główne konto nie zostało usunięte(hasło które wpisywałam było złe a na poczcie wyskakiwał mi błąd, sytuacja powtórzyła się parę razy). Zdarzyło się też, że brat dorwał mi się do komputera i zaczynał panoszyć się na tych kontach kupując psy, w tym kilka razy moje psy i generalnie grając w grę[nie wiem, co dokładnie tam robił, widziałam tylko że psów zrobiło się na profilu więcej]. Ma 7 lat, a konta zapisane są w szybkim logowaniu automatycznie, więc to nie było dla niego nic trudnego a mogło wyglądać, jakbym przelewała sobie środki między kontami. Rozumiem swój błąd, nie powinnam była tworzyć kolejnych kont tylko poczekać aż poczta się naprawi, lub spróbować z innych urządzeń, lub po prostu usuwać te założone konta zaraz po sprawdzeniu. Powinnam też była usunąć dane kont z szybkiego logowania, żeby mój brat nie mógł nic zrobić. Czy można by było usunąć wszystkie multi konta[Teiko, nexe, molofan, gambit, fereja, Crash, CORVUS, SUGAR], ewentualnie wyzerować środki mojego konta z bonów i doglarów? Czy jest coś jeszcze co mogłabym oddać za moje konto? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności