Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada konta Lonelyheart


Lonelyheart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałam się odwołać do blokady mojego konta Lonelyheart. Chciałam bardzo przeprosić za moją siostrę. Gdy zablokowano moje konto moja siostra mi wyjaśniła że miała założone 4 różne konta na moje e-maile oraz miała dostęp do mojego Lonelyheart gdzie sprzedawała sobie psy i robiła interesy w swoich sprawach między grami. Bardzo przepraszam za to i proszę o usunięcie tamtych kont a pozostawienie mojego konta Lonelyheart. Siostra korzystała z tego samego urządzenia również co ja dlatego dane logowania pochodzą z tego samego adresu . Dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2022 o 21:50, Administrator napisał:

Wszystkie konta należą do tej samej osoby. Możliwe jest skrócenie blokady, ale wszystkie przelane doglary zostaną usunięte. Proszę o potwierdzenie.

Tak wiem że konta należa do jednej osoby  ponieważ siostra je na mnie założyła i wyszło na mnie.  Ale rozumiem że to był błąd i poniosę za nią karę . Proszę o usunięcie przelanych dgl z konta Lonelyheart i potwierdzam. Oraz przepraszam że to się wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności