Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada konta


Mopsikland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dnia 7marca 2022 dostałam blokadę na koncie mopsikland dostałam ta blokadę pewnie za Multikina ale czy mogła bym zrobić co kolwiek aby móc dalej grać na tym koncie? Zależy mi bardzo na nim bo dzięki tej grze można uciec od problemów.jesli by się dało to można mi cofnąć wszystkie transakcje od stycznia tego roku lub usunąć wsyztskie pieniądze lub dać niższą range? Aby móc tylko grać na tym koncie wiem że nie zastosowałam się do regulaminu ale żałuję i  przepraszam bardzo za to wiem że to moja wina mam nadzieję że będę mogła jakoś jeszcze grać na tym koncie 

 

Pozdrawiam czekam na odpowiedź miłego dnia

Screenshot_2022-03-07-12-09-49-914_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza

Blokada nie została nałożona za multikonta, ale dobrze, że o nich informujesz, są już zablokowane. ;) Blokadę dostałaś za ogłoszenie o treści "Sprzedam wsyztskie psy jakie posiadam po taniości po z wysokimi charakterami po championa". Łamie to regulamin gry w części Taryfikator, gdzie jest informacja o wyprzedawaniu psów z konta o znacznie zaniżonej wartości.

Mopsikland lubi to
Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności