Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odzyskanie konta


Noemilka

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mówisz, że konta Jagodzianka67, Katherine, Kahari, Emilkakakoo, xxOliwigaaxx nie należą do Ciebie i zupełnie przypadkowo logowały się z tego samego IP co Twoje konto (wszystkie zaraz po sobie), przelewały na Twoje konto doglary (w dużej ilości) i nawet reklamowały Twoje konto na tablicy ogłoszeń? ;) 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Danonek napisał:

Czyli mówisz, że konta Jagodzianka67, Katherine, Kahari, Emilkakakoo, xxOliwigaaxx nie należą do Ciebie i zupełnie przypadkowo logowały się z tego samego IP co Twoje konto (wszystkie zaraz po sobie), przelewały na Twoje konto doglary (w dużej ilości) i nawet reklamowały Twoje konto na tablicy ogłoszeń? ;) 

Konto Jagodzianka67 nie jest wcale moim kontem tylko mojej realnej kolezanki tam samo jak inne, czy moge to jakos potwierdzic bo bardzo chetnie to zrobie :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Noemilka napisał:

Konto Jagodzianka67 nie jest wcale moim kontem tylko mojej realnej kolezanki tam samo jak inne, czy moge to jakos potwierdzic bo bardzo chetnie to zrobie :)

Juz mówie Jagodzianka67 nazywa sie Jagoda Borcz jeżeli trzeba prosze do niej napisac na jakis kontach typu messanger na fb :) inne osoby rowniez moge powymieniac wiec nie mam pojecia skad nagke takie informacje ze z tego samego IP byly kobta logowane, zgadza sie przelewalysmy sobie spore sumy dla pomocy ale nie bylo to zwiazane wcale z multikami :) Moge to smialo wyjasnic i rownie prosze o zmniejszenie kary bo to poprostu przesada. Zycze milego dnia 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Noemilka napisał:

Juz mówie Jagodzianka67 nazywa sie Jagoda Borcz jeżeli trzeba prosze do niej napisac na jakis kontach typu messanger na fb :) inne osoby rowniez moge powymieniac wiec nie mam pojecia skad nagke takie informacje ze z tego samego IP byly kobta logowane, zgadza sie przelewalysmy sobie spore sumy dla pomocy ale nie bylo to zwiazane wcale z multikami :) Moge to smialo wyjasnic i rownie prosze o zmniejszenie kary bo to poprostu przesada. Zycze milego dnia 

Oczywiscie dodam jeszcze ze nie mam zamiaru sie wyklocac i byc chamska wobec Ciebie bo wiem ze to nic mi nie da jezeli chodzi o tą sprawe bo wpelni sie przyznaje do wspolpracy z kolezankami w taki sposob a nie inny ale chcialabym miec smiejszoną kare chociazby do miesiąca bo bardzo mi zalezy na samej grze jak i na przyjaciolach ktorych tam mam i ktorych przez KARE stracilam, z mojej strony obiecuje poprawe i że nie bede robić takich rzeczy, przyznaje się do błędu :) .

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Danonek napisał:

To tylko jeden przykład wspólnego IP tych kont. Dodatkowo, każde z ww. kont nie kupowało od siebie, a jedynie od konta Noemi. Suma transakcji wyniosła kilkadziesiąt tysięcy, które wpłynęły na to konto.

Decyzję o rozpatrzeniu odwołania podejmie Administrator.

logi.jpg

Nie musisz mi tego pokazywac bo dobrze wiem jak to wyglada ze wzgl na to ze na 1 laptopie byly zakladane konta wiec okej rozumiem przyznaje sie wpelni do tego moze nie sa to moje konta ale IP napewno bedzie takie same poniewaz na 1 lapku jak wspomnialam wyzej byly zakladane, szkoda mi tylko tracic konta bo jednak mi bardzo zalezy na tym tak samo jak i na znajomosciach w grze, najwyzej prosze o usuniecie PRZELANYCH DGL i w zasadzie nic wiecej nie mam do powiedzenia, poprostu przepraszam 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Noemilka napisał:

Nie musisz mi tego pokazywac bo dobrze wiem jak to wyglada ze wzgl na to ze na 1 laptopie byly zakladane konta wiec okej rozumiem przyznaje sie wpelni do tego moze nie sa to moje konta ale IP napewno bedzie takie same poniewaz na 1 lapku jak wspomnialam wyzej byly zakladane, szkoda mi tylko tracic konta bo jednak mi bardzo zalezy na tym tak samo jak i na znajomosciach w grze, najwyzej prosze o usuniecie PRZELANYCH DGL i w zasadzie nic wiecej nie mam do powiedzenia, poprostu przepraszam 

Rozumiem to ze jak inni musze odbyć jakąś tam kare bo jestem tego wpełni świadoma ale chciałabym chociaż na nw tyg, miesiac, rok ale nie dlużej bo strasznie szkoda mi opuszczac osoby poznane w grze ? tak samo szkoda mi moich przykaciol ktorzy przez pomoc mi w zadaniach związanych ze sprzedażą psów narazili sie w ten sposób mając teraz zablokowane konta, wiec odnosząc sie do tego prosiłabym o usunięcie innych kont procz Noemi poniewaz chce zeby kolezanki zaczęły od nowa, bo same mnie o to prosiły zebym wspomniała o tym pisząc tu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Danonek napisał:

Koleżanki mogą same założyć swój wątek, nie musisz odpowiadać za nie. I tak jak mówiłam. Odwołanie będzie rozpatrywał Administrator.

PROSZE uwzględnić fakt ze spotkałyśmy się w 1 domu w 1 mieszkaniu i w 1 pomieszczeniu i w 1 pokoju i przy 1 laptopie i nie wytykać mi błedów ponieważ to nie odpowiednie zachowanie, poprosiły mnie żebym wspomniała wypisując tu całą historie i trylogie wiec to zrobiłam.

Shila lubi to
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Noemilka napisał:

PROSZE uwzględnić fakt ze spotkałyśmy się w 1 domu w 1 mieszkaniu i w 1 pomieszczeniu i w 1 pokoju i przy 1 laptopie i nie wytykać mi błedów ponieważ to nie odpowiednie zachowanie, poprosiły mnie żebym wspomniała wypisując tu całą historie i trylogie wiec to zrobiłam.

Jeżeli PANI chce podyskutować na ten temat podważając każdy mój argument zapraszam na rozmowe pisemną prywatną.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Danonek napisał:

Nie chcę podyskutować, nie czuję takiej potrzeby. ? Zostawiam sprawę Administratorowi, jak już mówiłam dwukrotnie. 

Okej, wystarczyla mi tylko taka odpowiedz na samym początku a nie upublicznianie ss ktorych sobie nie zyczyłam oraz chamskie dogryzki z TWOJEJ strony, to nie było miłe i dziękuje za tą jakże rozkoszną rozmowe, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
W dniu 16.03.2022 o 18:15, Noemilka napisał:

Witam, pisze jeszcze raz post z wyjasnieniem, otoz chodzi o to ze dostalam blokade na wiecznosc na koncie; Noemi 

Nie rozumiem kompletnie dlaczego tak sie stalo skoro nie naruszylam regulaminu gry, prosze o odzyskanie konta

IMG_20220316_180541.jpg

Dzień dobry ponownie... otóż chciałabym zapytać czy jest szansa nadal na skrócenie bana np do kilku mies lub dni? Tygodni?..

Czekam juz dluzszy czas i ciagle jak Państwo zapewne widzą wchodze na konto co jakis czas sprawdzając blokade która się raczej nie skróci do końca tego roku....

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności