Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Exp z wypraw


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbym cię wyśmiać ale nikogo nie chce obrażać ^-^

Zlikwidować doświadczenie z wypraw powiadasz hmmm to może najlepiej jakby max lvl to 60 bo później i tak nie wbijesz lvl ( bynajmniej zajmie ci to ponad tydzień a potem z miesiąc).

Też nie rozumiem czemu co chwilkę ułatwiać grę nowym graczom wreście zdobędą lvl i co dalej ? znudzi im się bo nie będą mogli levela wbić.

Miał być reset expa ale coś nie ma i wbicie levela pokemonowi z lvl 75+ jest bynajmniej niemożliwe.

Jeżeli zabierzesz jedyny sposób na zdobycie expa to nie widzę przyszłości tej gry.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Shunem. Jezeli brac pod uwage ze wciąz nie było resetu expa (i nie wiadomo kiedy bedzie), to biorąc na oko 1k exp za wygraną walke, ok 600 za pokonanie dzikiego i od czasu do czasu z 7k za trenera to to 303228088 expa potrzebne na lvl 100 bede zbierac chyba z 2 tygodnie. Nowi gracze i tak mają prosciej na starcie- mają ochrone, dostają orzecha za samouczek wiec 2 lvl od razu mogą wbic, poza tym są NPC z zadaniami których kiedy starsi gracze startowali nie było (bo np weszli pozniej).

Admin powinien wziąsc pod uwage ze nalezy przyciągac do gry starszych graczy. Bo nowi przyjdą, popatrzą, kilku zostanie, reszta odejdzie bo im sie znudzi. A ci starsi? Widac ze im sie gra podoba, wiec cos dla nich tez powinno byc.. na osłode zycia :)

Odnośnik do komentarza

Shun, nie wiem po co ten komentarz i nie wiem czy osoba aspirująca do zostania MG powinna pozwalać sobie choćby na sugestię, że ma powód do publicznego wyśmiania gracza. Też czekam na reset doświadczenia, bo zmiana ilości wymaganej do zdobycia na wyższych poziomach wyeliminuje problem żmudnego expienia. Tylko z drugiej strony, czemu oczekujesz, że wysoki poziom powinien być łatwy do osiągnięcia? Moim zdaniem to logiczne, że im wyżej się jest tym trudniej pójść dalej. 

 

 

Mayy, w większości gier oczywista jest maksymalna pomoc dla nowych graczy - na zachętę, a potem z każdym poziomem wzrasta również poziom trudności. Nie wiem co ma wiek do systemu, jakim operuje gra - jakoś w przeciętnym MMO polegającym wyłącznie na żmudnym zbieraniu doświadczenia nie brakuje "dorosłych", za to bardzo szybko zniechęcają się młodsi gracze. 10 nowych graczy, którzy zostaną, zawsze ma większą wartość niż jeden zasiedziały stały gracz. ;) Poza tym - ilu jest tych starszych? Dosłownie garstka. Zaroiło się od nowych, ale gra okazała się nudna a przyszły i poszły dzieciaki - to również obala twoją tezę. Na osłodę życia kup sobie pudełko czekoladek. Dostałaś orzecha razem z newbies, na pewno smakował. :)

 

 

 

Doświadczenia z wypraw nie ma już dłuższy czas i oczywiście powinna wiązać się z tym zmiana wymaganej ilości, żeby zdobyć poziom. Można się przyzwyczaić, ale powinno być "coś za coś". Wysokopoziomowcy niech lecą na orzechach albo zmienią grę skoro chodzi wyłącznie o zdobycie najwyższego poziomu. :) W końcu z niczym innym to się nie wiąże jak z expieniem na innych pokemonach. 

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki że ja potrzebuje 4,5kk do 106lvl i jak to nabić na pokach? Orzecha nie można jeść powyżej 100lvl. Jedyna możliwość expienia to 1k za snorlaxa którego ledwo da sie pokonać i 1k za walki malo opłacalne i jak tu nabić tyle expa?

 

Nie wiedziałam,że nie można jeść go powyżej 100 lvl, ale to i tak dość wysoki próg i przez jakieś 90% graczy jeszcze nieosiągnięty. Uważam, że obniżenie wymaganego doświadczenia będzie lepszym rozwiązaniem dla tego problemu niż przywrócenie expa z wypraw. :) Tym bardziej, że wtedy przekąski będą miały większy sens. 

Odnośnik do komentarza

 Wysokopoziomowcy niech lecą na orzechach albo zmienią grę skoro chodzi wyłącznie o zdobycie najwyższego poziomu. :) W końcu z niczym innym to się nie wiąże jak z expieniem na innych pokemonach. 

Proszę? A o co innego może tu chodzić jak nie o bicie lvli? Czyli... co? Gdy dojdzie do 76 lvl będzie to równoznaczne z wyświetleniem informacji "GAME OVER"? Bo co, "już się nagrałeś frajerze"? Nie rozumiem takiego toku myśli...

Odnośnik do komentarza

Proszę? A o co innego może tu chodzić jak nie o bicie lvli? Czyli... co? Gdy dojdzie do 76 lvl będzie to równoznaczne z wyświetleniem informacji "GAME OVER"? Bo co, "już się nagrałeś frajerze"? Nie rozumiem takiego toku myśli...

To przeczytaj wszystkie moje wypowiedzi, a nie wyciągaj z nich przypadkowe cytaty. Napisałam również inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

"Witam,

dnia 04-12-2013 o godzinie 16:15 rozpoczyna się przerwa techniczna mająca na celu wprowadzenie nowych wartości EXP.

Zdobyta liczba punktów EXP zostanie wyzerowana (poziomy zostaną na normalnym poziomie). Ma to na celu uniknięcie ewentualnych błędów związanych z "boostem" poziomów etc.

Po zakończeniu przerwy pojawi się stosowna informacja w tym wątku."

 

Niestety, nie zwróciłam uwagi na temat z przerwą techniczną - exp już obniżony. :) I to mocno, z tego co widzę po Scytherze - miał doświadczenia ciut ciut na zdobycie poziomu, a teraz nie wiem czemu ma go tyle, że zaraz będzie już 51.:)

Odnośnik do komentarza

Doskonale wiem o tym, że najlepiej dla większości byłoby zdobycie piętnastu poziomów jednego dnia - jednak tak nie będzie.

Wkrótce zostanie zaimplementowany mechanizm ograniczający maksymalny dzienny przyrost EXP z wypraw do 1000 dziennie.

 

 

4,5kk do 106lvl

Do żadnego z poziomów nie potrzebujesz zdobyć 4 500 000 exp. Exp przechodzi z poziomu na poziom, w przypadku poziomu 106 musisz uzyskać około 200 000 exp co równa się aktualnie około 15 dniom gry w przypadku naprawdę średniej aktywności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności