Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowi, dzienni trenerzy


Azel

  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chciałbyś wprowadzić ten pomysł w życie?

    • Zdecydowanie tak!
      11
    • Raczej nie.
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Dzienni trenerzy
Cel: Wprowadzenie większej ilości walk z trenerami, urozmaicenie PvE
Uzasadnienie: Wiadomo, pokonamy trenera i idziemy dalej. Po pokonaniu wszystkich jest mała lipa więc mam pomysł aby wprowadzić dodatkowych trenerów, którzy odnawialiby się powiedzmy o 18. Z odnową wiązałoby się to, że trener którego pokonaliśmy, nie musiałby mieć tego samego poka cały czas, a level mógłby się zmieniać (albo i nagroda). Moja propozycja obejmuje przykładowo 4 lokacje, w której wystąpi po jednym dodatkowym trenerze. Osobiście jako przykład przygotowałem 4 nowych trenerów. Poznajcie trenerów: Copper, Vaati, Maverick oraz Natashe. Każdy z trenerów będzie miał w danym dniu losowanego pokemona z puli, z losowym poziomem w pewnym przedziale Itd.: Nagroda w postaci przedmiotu byłaby tylko jedna!

2mrhauq.jpg

Trenerka Natasha

Występowanie: Miasto Veridian

Pokemony: Caterpie, Metapod, Butterfly, Weedle, Kakuna, Beedrill, Rattata, Spearow, Nidoran (oba), Ekans, Paras

Poziom pokemonów: 5-20

Nagroda: 50-150 złota, 40% Mikstura +1 x5, 25% Pokeball, 20% kryształ 10% Greatball, 5% Skrzynka Stworzeń

Legendarny Pokemon: Poziom 21 Mew, Nagroda 200-500 złota, 50% Skamielina, 25% Dowolna skrzynka, 25% Ultraball

---

Trener Maverick

Występowanie: Las Ariański

Pokemony: Krabby, Goldeen, Scyther, Oddish, Meowth, Eevee, Clefairy, Jigglipuff, Venonat, Pikachu, Horsea, Doduo, Sandshrew + ich wszystkie przemiany + Nidoking, Nidoqueen

Poziom pokemonów: 21 - 40

Nagroda: 100-250 złota, 40% Mikstura +2 x5, 30% Kryształ, 20% Greatball, 5% Arcyball, 5% Skrzynka Przedmiotów

Pokemon Legendarny: Poziom 41 Snorlax, Nagroda 250-700złota, 50% Skamielina, 25% Dowolna Skrzynka, 25% Arcyball

---

Trener Copper

Występowanie: Ptasia Knieja

Pokemony: Wszystkie pokemony z Ptasiej Knieji i ich ewentualne przemiany + Sandslash, Onix, Raichu

Poziom Pokemonów: 41 - 80

Nagroda: 300-800 złota, 40% Mikstura +3 x5, 30% Skamielina, 25% Skrzynka Pokemonów, 5% Masterball

Pokemon Legendarny: Poziom 81 Zapdos, Nagroda 500-1000złota, 50% Skamielina, 50% Dowolna Skrzynka

---

Trener Vaati

Występowanie: Cieniste Równiny

Poziom Pokemonów: 81-120

Pokemony: Wszystkie występujące na równinie i ich ewentualnie przemiany + Mr. Mime, Seel, Dewgong, Feraligatr

Nagroda: 500-1500złota, 40% Misktura +4 x5, 30% Ultraball, 25% Arcyball, 5% Dowolny przedmiot za Arcany

Pokemon Legendarny: Poziom 120-130 Articuno, Zapdos, Moltres, Lugia, Ho-oh, Lugia

Nagroda: 1000-2500złota, 50% Dowolna Skrzynia, 25% Transmon, 25% Masterball x5

Gdzie według mnie można postawić trenerów:

3522d1e.jpg
Plusy:

- Więcej trenerów

- Spis raportów walk z trenerami będzie znowu w użytku dla tych co wszystkich pokonali

- Więcej PvE (Player vs Environment)

- Nagrody... ale (czytaj minus)
[b]Minusy[/b]

- Poza technicznymi, nie widzę większych, znaczących

- Legendarmy Pokemon u Trenera i nagrody za walki mogą niektórym wydawać się za duże/małe
Nick w grze: Azel

 

Jest to chyba mój najambitniejszy projekt. Pokemon legendarny u trenera można zrobić na jednym z 3 warunków jakie przychodzą mi do głowy

1 - Raz na miesiąc (generalnie wstaw tu pod miesiąc jakiś "czas")

2 - 1% Szansy na wystąpienie w danym dniu

3 - Inny wariant opcji 2: 1% dla gracza który stacza z nim w danym momencie walkę.

Co do expa to sądzę że formuła mniej więcej: Level poka * 10

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podoba.  :)  Trenerzy nareszcie przestaliby być tylko przeszkodą w przejściu na nowy kawałek mapy. Ale zdobywanie legendarnych pokemonów u trenerów mi się nie podoba. Lepiej, żeby pojawiały się jak są - co jakiś czas na mapie. Może lepiej żeby za pokonanie trenera, jak wystawi legendę, były lepsze nagrody? 

Odnośnik do komentarza

no o to chyba własnie chodzi

jesli towarzyszem trenera okazała by sie legenda co oznaczałoby ciezsza walke to za wygrana by były lepsze nagrody

 

choc ta nagroda naTrenerze Vaati  : 25% Masterball x5 jest za wysoka

i tak samo ta na Trenerze Copper : 5% Masterball 

jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności