Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Księżycowa skrzynka


Carran`

wprowadzenie pomysłu  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
      5
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Księżycowa skrzynka
Cel: Zwiększenie % szansy na niepowodzenie.
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Pewnie powstanie fala sprzeciwów, ale jak dla mnie 50% za przedmiot, którzy jest dostępny w grze i za arcany, z którego mogą wypaść nam pokemony legendy, powinien być nie dość, że rzadki, to jeszcze 90% szansy na niepowodzenie. Dlaczego? - chyba wszyscy się ze mną zgodzą, iż nie jest to chyba normalne jak połowa graczy będzie chodzić z takimi pokemonami od razu. To ma być rzadkość, legenda. Tak jak w grach mmo crafting przy +9,+10 itd. broni, czy innego ekwipunku jest bardzo pracochłonna, tak również skrzynka musi być bardzo rzadka i zawierać minimum 90% szans na niepowodzenie.

Plusy: Mniej graczy z pokemonami legendami.
Minusy: Fala hejtów i sprzeciwów, bo przecież łatwiej się dorobić...
Nick w grze: Carran

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony to prawda, ale z drugiej... Jak ktoś ma pecha to złamie rękę podcierając tyłek i nawet jak kupi 100 skrzyń to nic nie zdobędzie.  :P  Mimo wprowadzenia skrzynek do sklepu arcanowego ile właściwie legend przybyło? Chyba tylko kilka. 

 

90% byłoby ok, ale nie za obecną cenę skrzynki. Spójrz na cenę arcanów - mało kogo stać, żeby w ciągu miesiąca tych skrzynek kupić nie wiadomo ile i nachapać się legend. 

 

Nie hejtuję.  ;)  

Odnośnik do komentarza

Przecież naprawdę rzadko coś z nich wypada. 

 

Zapdos - 17 na serwerze (nawet ja mam Zapdosa!)

Moltres - 16 na serwerze 

Articuno - 13 na serwerze

 

Aerodactyl - 7 na serwerze 

Mewtwo - 8 na serwerze

Mew - 13 na serwerze 

Ditto - 2 na serwerze

Porygon - 1 na serwerze.

Celebi - 0 na serwerze

Ho-Oh - 1 na serwerze

Lugia - 2 na serwerze

Suicune - 3 na serwerze

Entei - 1 na serwerze

Raikou - 1 na serwerze

Porygon2 - 2 na serwerze

Unown - 2 na serwerze

 

 

Mnie się wydaje, że ptasia trójka już się ludziom po prostu znudziła...  Nawet ładne nie są. Dlatego nikt ich nie chce. Powyższa lista udowadnia, że legend jest na serwerze niewiele, część z nich znajduje się na zbanowanych kontach, a najwięcej jest tych najwcześniej wprowadzonych. I niektóre ma tylko admin.  ;)

Odnośnik do komentarza

No to człowieku to jasne że przez X czasu Y legenda wystąpi Z razy... A to że Ci nie pasuje że Y pokemon w tym czasie już wystąpił Z razy, a nie 1 raz... Nawet jak spojrzysz na grę to nie bardzo trzyma się zarówno bajki (sic!, anime) jak i żadnej innej gry na takowej podstawie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności