Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Konkurs (schwytane i pokonane)


Azel

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejni ludzie proszą mnie, żebym napisał do Admina w sprawie tego konkursu, bo co raz więcej ludzi ma z tym problem ( i nie sądzę żeby był to tak zwany "ból dupy").

 

O czym mówię? Niewątpliwie celem ludzi też widzę jest tu tak zwany "no-life" Drybli i to jaką formę ma to "premiowanie aktywności", które w tym przypadku aż prosi się na określenie dedykowane.

 

Poniedziałek 13:18, a Drybli na obecną chwile ma już: 4571 (czyli prawie 6 pokemonów pokonanych na minute od 24)

Schwytane stworzenia: 22 (sposób w jaki chyba jest poniżej)

29daaah.jpg

 

 

Także intencje na premiowanie aktywności były pewnie dobre, lecz wyszedł dedyk dla jednej osoby.

Wnoszę kolejną prośbę w swoim imieniu i ludzi, którzy mnie o to prosili. Jeśli zostanie tak jak jest

parę osób zdecydowało się na opuszczenie gry jeśli nic się nie zmieni

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

pisałem juz w privie do niektórych ale napisze jescze raz

Moim zdaniem dla ludzi którzy wygraja ranking pokonanych albo złapanych stworzeń powinna byc przerwa. gram w kilka gier i jesli wystepuje zakładka łowca w której łapiemy i zbieramy coś to po wygraniu mamy miesiąc przerwy. Druga rzecz to nagrody nie tylko za pierwsze miejsce ale gracz np z 10 miejsca tez by sie ucieszył jakby dostal troche golda i jakiegos pokemona np. tangele lub co  w tym stylu.

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Prosiłam admina, żeby jedna osoba nie mogła wygrać jednocześnie w obu konkursach i mam nadzieję, że wziął to sobie do serca.

 

Sama łapałam Exeggcute, wszyscy go łapali, nie jest zbugowany - równie często trafia się np. Shellder, ale nikomu chyba nie chciało się sprawdzić Pokedeksu? A w każdym razie nie wiem, co takiego jest w Exeggcute zbugowanego. 

 

Jestem rozczarowana, że znowu są pokemony jako nagrody - wyraźnie zostało powiedziane, że potem mają być tylko arcany, a tu co? I znowu robi się niesmaczna sytuacja. 

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Prosiłam admina, żeby jedna osoba nie mogła wygrać jednocześnie w obu konkursach i mam nadzieję, że wziął to sobie do serca.

 

Sama łapałam Exeggcute, wszyscy go łapali, nie jest zbugowany - równie często trafia się np. Shellder, ale nikomu chyba nie chciało się sprawdzić Pokedeksu? A w każdym razie nie wiem, co takiego jest w Exeggcute zbugowanego. 

 

Jestem rozczarowana, że znowu są pokemony jako nagrody - wyraźnie zostało powiedziane, że potem mają być tylko arcany, a tu co? I znowu robi się niesmaczna sytuacja. 

Mnie to zdziwiło że do mnie też zaczęli gracze wypisywać w tej sprawie, chyba serio mam coś w sobie :P

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Od północy znajduje się również informacja:
 

5. Konkurs można wygrać raz z rzędu.
Poprzedni zwycięzca: Brak

 

Jedna osoba może wygrać więc de facto raz na dwa tygodnie. Prawo nie działa wstecz, więc nie dotyczy BIEŻĄCEGO tygodnia. Proponowanie rozwiązania z blokadą na miesiąc (bądź jak nawet ktoś pisał w prywatnej wiadomości KWARTAŁ) to zwyczajna gra nie fair. :)

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Utrudnianie gry jednemu konkretnemu graczowi nie uczyni z niej lepszej, a co najwyżej bardziej niesprawiedliwą. Prócz blokady na miesiąc proponuję dodanie też blokady exp osobie z najwyższym poziomem na serwerze i blokadę łapania dla posiadającego najwięcej stworzeń. ;)

To jest zupełnie inna partia kaloszy.

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności