Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Licznik czasu do skończenia się mute chacie + powód bana


huskel

  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem tego do gry?

    • Tak, przyda się.
      9
    • Nie, niepotrzebne to.
      2
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Licznik czasu do skończenia się mute na chacie + powód bana
Cel: Możliwość wiedzy ile zostało czasu do skończenia się mute na chacie
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Ten kto chociaż raz miał mute na chacie (ja ich już trochę miałem xD) chciałby wiedzieć ile czasu zostało do końca bana na chat, bo może ma coś ważnego do powiedzenia i nie wie ile musi jeszcze czekać. Tak samo jak jest ban który trwa poniżej 24h wyświetla się za ile czasu minie mam np.: 17:02:28, więc proponuje żeby z banem na chat był podobnie np. w tym miejscu (  http://scr.hu/1vxs/j7jw4 ) napis "Ban na chat skończy się za XX:XX:XX" . A i proponuje jak się nam pojawia " XXXXXX, zostałeś zablokowany. Odśwież strone, aby sprawdzić przyczyne.  w miejscu gdzie mamy pokazany za ile kończy się ban pod tym dodać coś jak "Powód bana: Spam. Bana nałożył XXXXXX"

Plusy: Większa wiedza graczy na temat bana

Minusy: brak

Nick w grze: Huskel.

 

Tylko proszę bez hejtów, że można było popatrzeć kiedy dostało się bana i obliczyć kiedy się kończy.

 

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, Azel, czasem sie zdarza że ktos odejdzie po kłótni i 10min potem admin wlepi mute wtedy nie znasz dokładnych minut. Nie każdy sobie zapisuje kiedy koniec wiec byłoby to przydatne (a godzina końca bana istnieje ;) ). Przynajmniej wprowadzanie licznika bądź dokładniej godziny końca sie przyda (szczególnie tym co maja dłuższe mute i nie zapamiętują kiedy dostali)

Odnośnik do komentarza

Jakie tam lenistwo xd które dziecko, których u nas wiele, by pamiętało czy pomyślało o zapisaniu (i tak na oko bo czat nie oferuje widoku godzin napisania postów) godziny otrzymania mute? xD 

Raczej nie otrzymasz mute za "Sprzedam/kupie, Cześć/papa" więc możesz określić czas od "momentu" w którym mogłaś dostać mute do momentu kidy się zalogowałaś i zapisać sobie nawet jako nazwa pliku godzinę/dzień kiedy mija. Możesz też zwyczajnie nie łamać regulaminu ^.-

Odnośnik do komentarza

Oj ja to ja :P ja to zapisuje wiele rzeczy :) mnie tam chodzi bardziej o przypadki gdy np. zapomnisz o której choć myslas/es ze tak sie nie stanie, gdy straciłas/es zapis itd itp :P ale skoro admin uważa że niestety zbędne mówi sie trudno. Chociaz bywaja przypadki gdy taka godzina by sie przydała.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności